Dakzeil voor Pagodetent – PVC/PES 820 g/m² Het dakzeil van de pagodetent is vervaardigd uit hoogwaardig gecoat PVC/PES-doek van 820 g/m² met een dikte van 0,6 mm. Dit professionele materiaal is UV-bestendig, schimmel- en rotwerend en volledig lichtdicht, waardoor maximale bescherming en duurzaamheid gegarandeerd zijn, zelfs bij intensief of langdurig gebruik. Dit hoogwaardige dakzeil biedt maximale bescherming, duurzaamheid en een strakke uitstraling voor uw pagodetent.
€ 1.563,50 - € 1.931,00Prijsklasse: € 1.563,50 tot € 1.931,00
Dakzeil voor Pagodetent – PVC/PES 820 g/m² Het dakzeil van de pagodetent is vervaardigd uit hoogwaardig gecoat PVC/PES-doek van 820 g/m² met een dikte van 0,6 mm. Dit professionele materiaal is UV-bestendig, schimmel- en rotwerend en volledig lichtdicht, waardoor maximale bescherming en duurzaamheid gegarandeerd zijn, zelfs bij intensief of langdurig gebruik. Alle naden zijn thermisch gelast, wat zorgt voor een perfecte waterdichtheid, ideaal voor gebruik in alle weersomstandigheden. Dankzij het gladde oppervlak is het dakzeil bovendien eenvoudig te reinigen en te onderhouden. Aan de binnenzijde zijn extra opspanpunten geïntegreerd die helpen om het dak strak op spanning te brengen en te houden, wat niet alleen de uitstraling verbetert maar ook de stabiliteit en levensduur van het zeil verhoogt. Specificaties ✔ Materiaal: PVC/PES 820 g/m² – 0,6 mm dik ✔ UV-bestendig ✔ Schimmel- en rotwerend ✔ Volledig lichtdicht (blockout) ✔ Thermisch gelaste naden voor optimale waterdichtheid ✔ Glad doek, eenvoudig te reinigen ✔ Extra opspanpunten binnenin voor optimale dakspanning Dit hoogwaardige dakzeil biedt maximale bescherming, duurzaamheid en een strakke uitstraling voor uw pagodetent.
| Kleur | Print, Wit, Zandkleur |
|---|
Kederverbinding voor Pagodetenten Deze kederverbinding wordt gebruikt om twee pagodetenten met kederprofiel stevig en waterdicht aan elkaar te koppelen. Door beide tenten via het kederprofiel met elkaar te verbinden, ontstaat één grote, winddichte structuur zonder open ruimtes tussen de tenten. Deze kederverbinding is essentieel wanneer twee pagodetenten naadloos moeten worden gekoppeld tot één grote, volledig gesloten tent.
De betonblok van 1000 kg is een betrouwbare en professionele oplossing voor het verankeren van tenten, stretchtenten, stertenten, trussconstructies en andere opstellingen op harde ondergrond. Deze stevige betongewichten zijn ontworpen voor intensief gebruik op evenementen, festivalterreinen, horecapleinen, bouwplaatsen en andere locaties waar klassieke haringen of grondpennen niet kunnen worden gebruikt. Exlusief transportkosten
De betonblok van 340 kg is een betrouwbare en professionele oplossing voor het verankeren van tenten, stretchtenten, stertenten, trussconstructies en andere opstellingen op harde ondergrond. Deze stevige betongewichten zijn ontworpen voor intensief gebruik op evenementen, festivalterreinen, horecapleinen, bouwplaatsen en andere locaties waar klassieke haringen of grondpennen niet kunnen worden gebruikt. Exlusief transportkosten
Beoordelingen
Er zijn nog geen beoordelingen.