Goot te bevestigen tussen 2 parasols
Poly-PU-doek
Metalen bevestigingshaken
Breedte: 50 cm.
Beschikbaar in 18 verschillende kleuren
Lengte naar keuze 220-250-300-350-400
€ 60,00 excl. BTW - € 72,60 incl. BTW
Parasolgoot voor verbinding tussen twee parasols
Deze parasolgoot dient om regenwater gecontroleerd af te voeren tussen twee parasols. De goot wordt eenvoudig bevestigd met metalen haken aan de baleinen of het parasolframe. Hierdoor creëert u een waterdichte verbinding tussen beide parasols.
Beschikbaar in 18 verschillende kleuren
Specificaties
✔ Poly-PU-doek
✔ Metalen bevestigingshaken
✔ Breedte: 50 cm
✔ Lengtes: 220 / 250 / 300 / 350 / 400 cm
Deze parasolgoot zorgt voor een nette, waterdichte en professionele koppeling tussen twee parasols.
Rechte aluminiumtafel – 150 × 60 cm – Hoogte 80 cm met blad
Stevige en onderhoudsvriendelijke tafel voor professioneel gebruik
Deze rechte aluminiumtafel is ontworpen voor intensief en dagelijks gebruik op markten, foodstands, evenementen of horeca-opstellingen. Het aluminium frame is licht maar toch bijzonder robuust, terwijl het tafelblad uit voedselgeschikt polypropyleen (wit of blauw) zorgt voor een hygiënisch en onderhoudsvriendelijk oppervlak.
Parasolhoes – klein model
Beschermhoes voor parasols, vervaardigd uit stevig polyesterdoek van 300 g/m². De hoes is waterdicht en schimmelwerend, zodat uw parasol langdurig beschermd blijft tegen regen, vuil en UV.
Parasolvoet – 14 kg Stormvoet
Stevige en betrouwbare parasolvoet van 14 kg, ontworpen om parasols stabiel te verankeren in uiteenlopende omstandigheden. De voet is vervaardigd uit hoogwaardig staal en voorzien van een versterkte constructie voor professioneel gebruik.
Beoordelingen
Er zijn nog geen beoordelingen.