Zijwanden met ramen voor pagodetent
Onze zijwanden met ramen bieden extra lichtinval en zichtbaarheid terwijl uw pagodetent volledig beschermd blijft tegen wind en regen. De wanden zijn vervaardigd uit 820 g/m² blockout PVC, waardoor ze waterdicht, UV-bestendig, brandwerend (M2) en schimmelbestendig zijn. Ze zijn verkrijgbaar in wit, zand of volledig gepersonaliseerd met hoogwaardige bedrukking. Dankzij de dubbele coating zijn de zijwanden eenvoudig schoon te maken en te onderhouden. Deze zijwanden met ramen combineren bescherming, lichtinval en stijl en vormen een perfecte aanvulling op elke pagodetent.
€ 277,40 - € 322,40Prijsklasse: € 277,40 tot € 322,40
Zijwanden met ramen voor pagodetent
Onze zijwanden met ramen bieden extra lichtinval en zichtbaarheid terwijl uw pagodetent volledig beschermd blijft tegen wind en regen.
De wanden zijn vervaardigd uit 820 g/m² blockout PVC, waardoor ze waterdicht, UV-bestendig, brandwerend (M2) en schimmelbestendig zijn.
Ze zijn verkrijgbaar in wit, zand of volledig gepersonaliseerd met hoogwaardige bedrukking.
Dankzij de dubbele coating zijn de zijwanden eenvoudig schoon te maken en te onderhouden.
Elke wand is uitgerust met keder, waardoor deze moeiteloos in de keder-sleuven van het aluminium frame schuift voor een volledig water- en winddichte montage.
Een centrale rits maakt het mogelijk om elke zijde als ingang of uitgang te gebruiken.
De open zijwanden worden met drukknoppen aan de tentpalen vastgezet, zodat ze niet hinderlijk in de doorgang hangen.
Onderaan zorgt een grondbuis ervoor dat de wand strak blijft en minder beweegt bij wind.
Specificaties
✔ Materiaal: 820 g/m² blockout PVC
✔ Waterdicht, UV-bestendig, schimmelwerend en brandwerend (M2)
✔ Verkrijgbaar in wit, zand of bedrukt
✔ Voorzien van keder voor water- en winddichte montage
✔ Centrale rits als ingang/uitgang
✔ Drukknopen voor bevestiging aan de palen
✔ Grondbuis voor extra stabiliteit
Deze zijwanden met ramen combineren bescherming, lichtinval en stijl en vormen een perfecte aanvulling op elke pagodetent.
| Kleur | Print, Wit, Zandkleur |
|---|
Zijwanden met Panoramaraam voor Pagodetent
Onze zijwanden met panoramaraam combineren maximale bescherming met een ruimtelijk gevoel. Dankzij het grote transparante raam krijgt uw pagodetent een open, lichte uitstraling, terwijl bezoekers toch comfortabel beschut blijven tegen wind en regen. De ramen laten veel natuurlijk licht binnen en creëren een stijlvolle, uitnodigende sfeer – ideaal voor evenementen, recepties en horeca-opstellingen. Deze zijwanden met panoramaraam geven uw pagodetent niet alleen een luxe uitstraling, maar bieden ook maximale functionaliteit en comfort voor elke gelegenheid.
Stijlvolle pagodetent met panorama-dakzeil – 4 × 4 meter (inclusief zijwandenset)
Deze stijlvolle pagodetent is ideaal voor kleine feestjes in de tuin, op het terras, tijdens evenementen of op horeca-locaties. Dankzij het elegante panorama-dakzeil en de meegeleverde zijwandenset krijgt de tent een hoogwaardige uitstraling én volledige bescherming tegen wind en regen. Het frame is opgebouwd uit krasvrij geanodiseerde aluminiumbuizen met een diameter van 63,5 mm en een wanddikte van 3 mm. De tent is uitgevoerd in een kederprofielsysteem, waarbij de zijwanden netjes in de aluminium gleuven schuiven. Hierdoor ontstaan geen zichtbare lussen en blijft de tent volledig winddicht en strak opgespannen Een complete, stijlvolle en duurzame pagodetent die dankzij het panorama-dakzeil en de meegeleverde zijwandenset perfect is voor elke gelegenheid.
Regengoot voor Pagodetenten – 3 m
Deze regengoot is ontworpen om twee pagodetenten met een zijlengte van 3 meter naadloos met elkaar te verbinden. De goot wordt eenvoudig met velcrolussen aan de horizontale buizen bevestigd en zorgt voor een waterdichte koppeling tussen beide tenten.
Beoordelingen
Er zijn nog geen beoordelingen.