Zijwandenset voor Pagodetent – 4 × 4 m
Deze complete zijwandenset is geschikt voor een pagodetent van 4 × 4 meter en biedt een volledig wind- en waterdichte afwerking. De set bestaat uit vier zijwanden: twee met panoramisch raam en twee volledig gesloten zijwanden. Zo kunt u de tent naar wens afsluiten of openstellen. De zijwanden schuiven eenvoudig in het kederprofiel van de horizontale buizen en de tentpoten, waardoor ze strak gespannen staan en geen wind of regen doorlaten. Dankzij de ritssluiting in het midden kan elke zijde als ingang of uitgang worden gebruikt. De opengeklapte delen worden met kliksluitingen netjes aan de poten bevestigd. Inhoud van de set ✔ 2 zijwanden van 4 m met raam ✔ 2 gesloten zijwanden van 4 m Deze set biedt een complete en veelzijdige oplossing om uw pagodetent volledig af te sluiten of open te zetten naargelang uw evenement.
€ 924,80 - € 1.239,80Prijsklasse: € 924,80 tot € 1.239,80
Zijwandenset voor Pagodetent – 4 × 4 m
Deze complete zijwandenset is geschikt voor een pagodetent van 4 × 4 meter en biedt een volledig wind- en waterdichte afwerking.
De set bestaat uit vier zijwanden: twee met panoramisch raam en twee volledig gesloten zijwanden.
Zo kunt u de tent naar wens afsluiten of openstellen.
De zijwanden schuiven eenvoudig in het kederprofiel van de horizontale buizen en de tentpoten, waardoor ze strak gespannen staan en geen wind of regen doorlaten.
Dankzij de ritssluiting in het midden kan elke zijde als ingang of uitgang worden gebruikt.
De opengeklapte delen worden met kliksluitingen netjes aan de poten bevestigd.
Inhoud van de set
✔ 2 zijwanden van 4 m met raam
✔ 2 gesloten zijwanden van 4 m Kenmerken
✔ Wind- en waterdicht dankzij kedergeleiding
✔ Inclusief centrale rits in elke zijwand
✔ Kliksluitingen om geopende wanden vast te maken
✔ Eenvoudige, strakke en professionele afwerking
Deze set biedt een complete en veelzijdige oplossing om uw pagodetent volledig af te sluiten of open te zetten naargelang uw evenement.
| Kleur | Print, Wit, Zandkleur |
|---|
Kederverbinding voor Pagodetenten
Deze kederverbinding wordt gebruikt om twee pagodetenten met kederprofiel stevig en waterdicht aan elkaar te koppelen. Door beide tenten via het kederprofiel met elkaar te verbinden, ontstaat één grote, winddichte structuur zonder open ruimtes tussen de tenten. Deze kederverbinding is essentieel wanneer twee pagodetenten naadloos moeten worden gekoppeld tot één grote, volledig gesloten tent.
Verticale Regengoot voor 4 Pagodetenten – Water- en Winddichte Centrale Afwerking
Deze verticale regengoot is ontworpen voor opstellingen waarbij vier pagodetenten in een vierkant worden geplaatst. In combinatie met de standaardregengoten zorgt deze centrale goot voor een volledig water- en winddichte verbinding tussen alle tenten. De installatie verloopt als volgt: eerst worden de standaardregengoten tussen de aangrenzende pagodetenten bevestigd. Vervolgens wordt in het midden deze verticale regengoot gemonteerd. De standaardgoten sluiten naadloos aan op de verticale goot, zodat het regenwater efficiënt wordt afgevoerd zonder tussen de tenten door te druppelen. Deze verticale regengoot zorgt voor een betrouwbare middenafwerking en garandeert dat een cluster van vier pagodetenten volledig water- en winddicht verbonden is.
Zijwandenset voor Pagodetent – 3 × 3 m
Deze complete zijwandenset is geschikt voor een pagodetent van 3 × 3 meter en biedt een volledig wind- en waterdichte afwerking. De set bestaat uit vier zijwanden: twee met panoramisch raam en twee volledig gesloten zijwanden. Zo kunt u de tent naar wens afsluiten of openstellen. De zijwanden schuiven eenvoudig in het kederprofiel van de horizontale buizen en de tentpoten, waardoor ze strak gespannen staan en geen wind of regen doorlaten. Dankzij de ritssluiting in het midden kan elke zijde als ingang of uitgang worden gebruikt. Deze set biedt een complete en veelzijdige oplossing om uw pagodetent volledig af te sluiten of open te zetten naargelang uw evenement.
Beoordelingen
Er zijn nog geen beoordelingen.