Zijwandenset voor Pagodetent – 6 x 6 m
Deze complete zijwandenset is geschikt voor een pagodetent van 6 x 6 zijwanden. De zijwanden schuiven eenvoudig in het kederprofiel van de horizontale buizen en de tentpoten, waardoor ze strak gespannen staan en geen wind of regen doorlaten. Dankzij de ritssluiting in het midden kan elke zijde als ingang of uitgang worden gebruikt. Deze set biedt een complete en veelzijdige oplossing om uw pagodetent volledig af te sluiten of open te zetten naargelang uw evenement.
€ 1.326,80 - € 1.761,80Prijsklasse: € 1.326,80 tot € 1.761,80
Zijwandenset voor Pagodetent – 6 x 6 m
Deze complete zijwandenset is geschikt voor een pagodetent van 6 x 6 zijwanden.
Zo kunt u de tent naar wens afsluiten of openstellen.
De zijwanden schuiven eenvoudig in het kederprofiel van de horizontale buizen en de tentpoten, waardoor ze strak gespannen staan en geen wind of regen doorlaten.
Dankzij de ritssluiting in het midden kan elke zijde als ingang of uitgang worden gebruikt.
De opengeklapte delen worden met kliksluitingen netjes aan de poten bevestigd.
Inhoud van de set
✔ 2 zijwanden van 6 m met raam
✔ 2 gesloten zijwanden van 6 m Kenmerken
✔ Wind- en waterdicht dankzij kedergeleiding
✔ Inclusief centrale rits in elke zijwand
✔ Kliksluitingen om geopende wanden vast te maken
✔ Eenvoudige, strakke en professionele afwerking Deze set biedt een complete en veelzijdige oplossing om uw pagodetent volledig af te sluiten of open te zetten naargelang uw evenement.
| Kleur | Print, Wit, Zandkleur |
|---|
Verbindingsplaat voor verticale koppeling van twee pagodetenten
Deze verbindingsplaat wordt gebruikt om twee pagodetenten verticaal met elkaar te verbinden.
De plaat wordt bevestigd tussen de zijprofielen van beide tenten en zorgt voor een stevige, winddichte koppeling.
Hierdoor vormen de twee pagodes één stabiele en professionele constructie zonder open ruimtes tussen de daken of zijwanden.
Verticale Regengoot voor 4 Pagodetenten – Water- en Winddichte Centrale Afwerking
Deze verticale regengoot is ontworpen voor opstellingen waarbij vier pagodetenten in een vierkant worden geplaatst. In combinatie met de standaardregengoten zorgt deze centrale goot voor een volledig water- en winddichte verbinding tussen alle tenten. De installatie verloopt als volgt: eerst worden de standaardregengoten tussen de aangrenzende pagodetenten bevestigd. Vervolgens wordt in het midden deze verticale regengoot gemonteerd. De standaardgoten sluiten naadloos aan op de verticale goot, zodat het regenwater efficiënt wordt afgevoerd zonder tussen de tenten door te druppelen. Deze verticale regengoot zorgt voor een betrouwbare middenafwerking en garandeert dat een cluster van vier pagodetenten volledig water- en winddicht verbonden is.
Pagodetent 3 × 3 m – Professionele Partytent / Eventtent
De pagodetent van 3 × 3 meter is een stijlvolle en praktische oplossingen voor kleine evenementen, tuinfeesten, terrassen of feestlocaties. Dankzij de compacte afmetingen, het sterke aluminium frame en het hoogwaardige PVC-dakzeil biedt deze pagode een veilige, duurzame en esthetische overkapping. De piramidevormige top zorgt bovendien voor een luxueuze uitstraling die past bij zowel particuliere als professionele toepassingen.
Deze versie is uitgerust met een kedersysteem, waarbij gleuven in het aluminium profiel voorzien zijn om optionele zijwanden strak en eenvoudig in te schuiven voor een volledig wind- en waterdichte afwerking.
Beoordelingen
Er zijn nog geen beoordelingen.