Goot te bevestigen tussen 2 parasols
Poly-PU-doek
Metalen bevestigingshaken
Breedte: 50 cm.
Beschikbaar in 18 verschillende kleuren
Lengte naar keuze 220-250-300-350-400
€ 60,00 excl. BTW - € 72,60 incl. BTW
Parasolgoot voor verbinding tussen twee parasols
Deze parasolgoot dient om regenwater gecontroleerd af te voeren tussen twee parasols. De goot wordt eenvoudig bevestigd met metalen haken aan de baleinen of het parasolframe. Hierdoor creëert u een waterdichte verbinding tussen beide parasols.
Beschikbaar in 18 verschillende kleuren
Specificaties
✔ Poly-PU-doek
✔ Metalen bevestigingshaken
✔ Breedte: 50 cm
✔ Lengtes: 220 / 250 / 300 / 350 / 400 cm
Deze parasolgoot zorgt voor een nette, waterdichte en professionele koppeling tussen twee parasols.
Set van 12 PVC-baleinbeschermers
Deze set bevat 12 PVC-beschermers die op het scharnierpunt van de baleinen worden geplaatst. Ze voorkomen slijtage en beschadiging van het parasoldoek op de punten waar extra wrijving ontstaat.
Parasolvoet – 14 kg Stormvoet
Stevige en betrouwbare parasolvoet van 14 kg, ontworpen om parasols stabiel te verankeren in uiteenlopende omstandigheden. De voet is vervaardigd uit hoogwaardig staal en voorzien van een versterkte constructie voor professioneel gebruik.
Aluminium eindstukken voor parasols – set van 12 stuks
Deze set bestaat uit 12 aluminium eindstukken die aan het uiteinde van de parasolbaleinen worden geplaatst. Z
e zorgen voor een nette en duurzame afwerking van het parasoldoek en verhogen de levensduur van de parasolconstructie.
De eindstukken zijn vervaardigd uit sterk aluminium en zijn compatibel met diverse parasolmodellen. Veren zijn inbegrepen.
Beoordelingen
Er zijn nog geen beoordelingen.