Horizontale Buis – Pagodetent 6 × 6 m
Deze horizontale buis van 282 cm wordt gebruikt in het dakframe van een pagodetent van 6 × 6 meter.
De buis vormt een deel van de dakconstructie waarin de zijwanden worden geschoven voor een volledig wind- en waterdichte afsluiting.
Voor één volledige horizontale buis zijn twee buizen van 282 cm nodig, die met een koppelstuk aan elkaar worden verbonden.
€ 171,30 excl. BTW - € 207,27 incl. BTW
Horizontale Buis – Pagodetent 6 × 6 m
Deze horizontale buis van 282 cm wordt gebruikt in het dakframe van een pagodetent van 6 × 6 meter.
De buis vormt een deel van de dakconstructie waarin de zijwanden worden geschoven voor een volledig wind- en waterdichte afsluiting.
Voor één volledige horizontale buis zijn twee buizen van 282 cm nodig, die met een koppelstuk aan elkaar worden verbonden.
Specificaties
✔ Lengte per buis: 282 cm
✔ Uitvoering: 1-delige buis
✔ Voor pagodetent: 6 × 6 m
✔ Geschikt voor dakconstructie en kedergeleiding
✔ Wordt gekoppeld via koppelstuk (niet inbegrepen)
Deze buis vormt een essentieel onderdeel van de dakstructuur en zorgt voor een stevige en nauwkeurige montage van de zijwanden.
| Kleur | 3×3, 4×4, 5×5, 6×6 |
|---|
Stijlvolle pagodetent met panoramadak – 3 × 3 meter
Deze stijlvolle pagodetent is ideaal voor een klein feestje in de tuin, op het terras of tijdens een intieme buitenopstelling. Dankzij het compacte formaat en de elegante uitstraling creëert u snel een sfeervolle en professionele overkapping. Het frame bestaat uit krasvrij geanodiseerde aluminiumbuizen met een diameter van 63,5 mm en een wanddikte van 3 mm. De tent is uitgevoerd in een kederversie, waarbij gleuven in de aluminiumprofielen zijn voorzien zodat optionele zijwanden netjes in het frame schuiven. Dit zorgt voor een volledig winddichte en strak afgewerkte structuur, zonder zichtbare lussen of losse bevestigingen. Deze pagodetent met panoramadak biedt een stijlvolle, duurzame en hoogwaardige oplossing voor diverse toepassingen, van tuinfeest tot professionele evenementenset-up.
Pagodetent 4 × 4 m – Professionele Partytent / Eventtent
De pagodetent van 4 × 4 meter is een stijlvolle en praktische oplossingen voor kleine evenementen, tuinfeesten, terrassen of feestlocaties. Dankzij de compacte afmetingen, het sterke aluminium frame en het hoogwaardige PVC-dakzeil biedt deze pagode een veilige, duurzame en esthetische overkapping. De piramidevormige top zorgt bovendien voor een luxueuze uitstraling die past bij zowel particuliere als professionele toepassingen. Deze versie is uitgerust met een kedersysteem, waarbij gleuven in het aluminium profiel voorzien zijn om optionele zijwanden strak en eenvoudig in te schuiven voor een volledig wind- en waterdichte afwerking.
Pagodetent – 4 × 4 m – Stijlvolle Partytent met Kederranden – Inclusief zijwandenset
Deze pagodetent van 4 × 4 meter is een elegante en praktische oplossing voor kleine evenementen, tuinfeesten, terrasopstellingen of horeca-toepassingen. Dankzij de kenmerkende piramidevorm, sterke constructie en het gebruik van professionele materialen is deze pagode een duurzame en winddichte partytent die jarenlang meegaat. Alle vier de zijwanden zijn inbegrepen en voorzien van een verticale rits in het midden. Twee wanden hebben een panoramisch raam voor extra lichtinval. Deze stijlvolle pagodetent van 4 × 4 m biedt een duurzame, strakke en volledig winddichte oplossing voor elke professionele of particuliere opstelling.
Beoordelingen
Er zijn nog geen beoordelingen.