Kederverbinding voor Pagodetenten Deze kederverbinding wordt gebruikt om twee pagodetenten met kederprofiel stevig en waterdicht aan elkaar te koppelen. Door beide tenten via het kederprofiel met elkaar te verbinden, ontstaat één grote, winddichte structuur zonder open ruimtes tussen de tenten. Deze kederverbinding is essentieel wanneer twee pagodetenten naadloos moeten worden gekoppeld tot één grote, volledig gesloten tent.
€ 27,20
Kederverbinding voor Pagodetenten Deze kederverbinding wordt gebruikt om twee pagodetenten met kederprofiel stevig en waterdicht aan elkaar te koppelen. Door beide tenten via het kederprofiel met elkaar te verbinden, ontstaat één grote, winddichte structuur zonder open ruimtes tussen de tenten. De verbinding zorgt voor een strakke afwerking, optimale stabiliteit en een volledig gesloten overgang, ideaal voor professionele opstellingen, events en horeca-installaties. Specificaties ✔ Voor pagodetenten met kederprofiel ✔ Creëert één doorlopende, wind- en waterdichte constructie ✔ Strakke en professionele afwerking Deze kederverbinding is essentieel wanneer twee pagodetenten naadloos moeten worden gekoppeld tot één grote, volledig gesloten tent.
| Kleur | Wit, Zandkleur |
|---|
Stijlvolle pagodetent met panoramadak – 3 × 3 meter Deze stijlvolle pagodetent is ideaal voor een klein feestje in de tuin, op het terras of tijdens een intieme buitenopstelling. Dankzij het compacte formaat en de elegante uitstraling creëert u snel een sfeervolle en professionele overkapping. Het frame bestaat uit krasvrij geanodiseerde aluminiumbuizen met een diameter van 63,5 mm en een wanddikte van 3 mm. De tent is uitgevoerd in een kederversie, waarbij gleuven in de aluminiumprofielen zijn voorzien zodat optionele zijwanden netjes in het frame schuiven. Dit zorgt voor een volledig winddichte en strak afgewerkte structuur, zonder zichtbare lussen of losse bevestigingen. Deze pagodetent met panoramadak biedt een stijlvolle, duurzame en hoogwaardige oplossing voor diverse toepassingen, van tuinfeest tot professionele evenementenset-up.
Verticale Regengoot voor 4 Pagodetenten – Water- en Winddichte Centrale Afwerking Deze verticale regengoot is ontworpen voor opstellingen waarbij vier pagodetenten in een vierkant worden geplaatst. In combinatie met de standaardregengoten zorgt deze centrale goot voor een volledig water- en winddichte verbinding tussen alle tenten. De installatie verloopt als volgt: eerst worden de standaardregengoten tussen de aangrenzende pagodetenten bevestigd. Vervolgens wordt in het midden deze verticale regengoot gemonteerd. De standaardgoten sluiten naadloos aan op de verticale goot, zodat het regenwater efficiënt wordt afgevoerd zonder tussen de tenten door te druppelen. Deze verticale regengoot zorgt voor een betrouwbare middenafwerking en garandeert dat een cluster van vier pagodetenten volledig water- en winddicht verbonden is.
Regengoot voor Pagodetenten – 3 m Deze regengoot is ontworpen om twee pagodetenten met een zijlengte van 3 meter naadloos met elkaar te verbinden. De goot wordt eenvoudig met velcrolussen aan de horizontale buizen bevestigd en zorgt voor een waterdichte koppeling tussen beide tenten.
Beoordelingen
Er zijn nog geen beoordelingen.