Opblaasbare luifel voor Airspace-tenten
Met deze opblaasbare luifel breid je jouw Airspace-tent uit in slechts enkele minuten.
De luifel wordt – net zoals de Airspace-zijwanden en verbindingsstukken – met stevige YKK-ritsen rechtstreeks aan het dakzeil van de tent vastgemaakt, waardoor een strakke en windbestendige aansluiting ontstaat.
€ 334,50
Opblaasbare luifel voor Airspace-tenten
Met deze opblaasbare luifel breid je jouw Airspace-tent uit in slechts enkele minuten.
De luifel wordt – net zoals de Airspace-zijwanden en verbindingsstukken – met stevige YKK-ritsen rechtstreeks aan het dakzeil van de tent vastgemaakt, waardoor een strakke en windbestendige aansluiting ontstaat.
De structuur van de luifel is volledig opblaasbaar en volgt hetzelfde principe als de tent zelf: compact, licht en zeer eenvoudig op te zetten.
De luifel biedt extra overdekte ruimte voor bijvoorbeeld onthaal, productpresentaties of een beschutte ingang, zonder bijkomende frames of losse onderdelen.
Voordelen
✔ Snel en eenvoudig te monteren dankzij opblaasbare structuur
✔ Stevige YKK-ritsen voor een wind- en waterdichte verbinding
✔ Past perfect op alle Airspace-tenten van hetzelfde formaat
✔ Licht, compact en makkelijk transporteerbaar
✔ Creëert extra schaduw en beschutting aan de ingang van de tent
Deze opblaasbare luifel is de ideale uitbreiding om de functionaliteit en uitstraling van je Airspace-opstelling te vergroten.
| Kleur | Blauw, Geel, Tomaat rood, Wit, Zwart |
|---|
Verbindingsstuk voor Airspace-tenten – 3 × 3 m naar 5 × 5 m
Met dit verbindingsstuk koppelt u eenvoudig een Airspace-tent van 3 × 3 m aan een Airspace-tent van 5 × 5 m.
Zo creëert u probleemloos grotere combinaties, tentcomplexen of creatieve lay-outs zoals een rij gekoppelde formaten, een centraal paviljoen met kleinere tenten errond of een volledig modulair tentdorp.
Luchtpomp 230 V
Deze elektrische luchtpomp is geschikt voor het snel en efficiënt opblazen van Airspace-opblaastenten en andere opblaasbare structuren.
Dankzij het hoge vermogen en de meegeleverde accessoires kunt u de pomp veelzijdig inzetten voor professioneel gebruik.
Opbergtrolley – 120 x 65 x 50 cm – 390 L inhoud
Deze opbergtrolley is een praktisch en duurzaam hulpmiddel voor het vervoeren en opslaan van grote tentzeilen of andere omvangrijke materialen, zoals opblaasbare tenten. Dankzij het royale formaat van 120 x 65 x 50 cm en een inhoud van 390 liter biedt deze trolley ruim voldoende capaciteit voor professioneel gebruik.
Duurzaam en waterdicht ontwerp
De trolley is vervaardigd uit Cordura nylon (±360 g/m²), een extreem slijtvast en scheurvast materiaal dat bekendstaat om zijn uitstekende prestaties bij intensief gebruik. De polyurethaan coating maakt het nylon volledig waterafstotend en waterdicht, zodat je materiaal optimaal beschermd blijft tegen vocht en vuil.
Beoordelingen
Er zijn nog geen beoordelingen.