Heliosa 9.1 Terrasverwarmer – IPX5 – 2000 W
De Heliosa 9.1 is een professionele infrarood terrasverwarmer met IPX5-bescherming en een speciale melkwitte filterglasplaat die het licht filtert tot minder dan 100 lux. Hierdoor ontstaat een warm en sfeervol verwarmingscomfort zonder storende lichtintensiteit. De ingebouwde Infracalor® Amber Light-lamp vermindert bovendien 80% van de lichtemissie terwijl de oorspronkelijke sfeer behouden blijft.
Deze HHeliosa 9.1 Terrasverwarmer – IPX5 – 2000 W terrasverwarmer combineert krachtige prestaties, waterdichte veiligheid en sfeervriendelijk infraroodlicht, ideaal voor professionele buitenruimtes.
€ 400,00 excl. BTW - € 484,00 incl. BTW
Heliosa 9.1 Terrasverwarmer – IPX5 – 2000 W
De Heliosa 9.1 is een professionele infrarood terrasverwarmer met IPX5-bescherming en een speciale melkwitte filterglasplaat die het licht filtert tot minder dan 100 lux. Hierdoor ontstaat een warm en sfeervol verwarmingscomfort zonder storende lichtintensiteit. De ingebouwde Infracalor® Amber Light-lamp vermindert bovendien 80% van de lichtemissie terwijl de oorspronkelijke sfeer behouden blijft.
✔ Vermogen: 2000 W
✔ Verwarmingsoppervlak: ca. 20–25 m²
✔ Aanbevolen montagehoogte (wand): 2,70 – 3,00 m
✔ Aanbevolen montagehoogte (plafond): 3,00 m met 45° hoek
✔ Kleur: zilver
✔ Behuizing: aluminium
✔ Afmetingen: 46,5 × 19,5 × 12 cm
✔ Netto gewicht: 2,73 kg
✔ Filterglas: melkwit – licht gefilterd tot <100 lux
✔ Lamp: Infracalor® Amber Light – 80% minder lichtuitstoot
✔ Waterdichtheid: IPX5 – beschermd tegen regen en waterstralen (Star Progetti-patent)
Deze Heliosa 9.1 biedt een krachtige, sfeervriendelijke en volledig waterdichte verwarmingsoplossing, ideaal voor terrassen, horeca en professionele buitenruimtes.
| Gewicht | 4 kg |
|---|---|
| Afmetingen | 51,5 × 27 × 18 cm |
Je moet ingelogd zijn om een beoordeling te plaatsen.
Afdekzeilen – Set van 2 – Multitarp 120 g/m² – Zwart
Deze set van twee stevige afdekzeilen biedt een duurzame bescherming voor de binnenzijde van je tentzeil tijdens het opzetten en afbreken. Het tentdoek komt daarbij vaak in contact met de grond, wat vlekken, vocht of beschadigingen kan veroorzaken. Met deze afdekzeilen creëer je een betrouwbare beschermlaag zodat je zeil schoon en onbeschadigd blijft.
De zeilen zijn vervaardigd uit duurzaam multitarp-materiaal van 120 g/m², een zwaardere kwaliteit dan standaard afdekzeilen. Hierdoor zijn ze geschikt voor zowel professioneel gebruik als intensieve toepassingen. Dankzij de geïntegreerde aluminium bevestigingsogen kunnen de zeilen stevig worden vastgezet, zodat ze netjes op hun plaats blijven — ook op oneffen terrein of bij winderige omstandigheden.
Reparatieset Multi Solution Tape – Type A – 7,6 × 30 cm
De Multi Solution Tape Type A is een veelzijdige reparatiestrip die ideaal is voor het herstellen van scheuren en beschadigingen aan uiteenlopende materialen.
Deze tape is perfect geschikt voor de buitenzijde van polyester dakzeilen van vouwtenten, evenals voor de binnenzijde van bedrukte polyester dakzeilen (PU-coatingzijde).
De standaardverpakking bevat een strip van 7,6 × 30 cm, inclusief handleiding en alcoholdoekjes om het te herstellen oppervlak optimaal te reinigen.
Deze reparatieset met Multi Solution Tape Type A biedt een snelle, duurzame en veelzijdige oplossing voor het herstellen van diverse materialen, zowel thuis als onderweg.
Vouwtentframe AluLite – 3×6 m
De AluLite 3×6 m frameconstructie is de grootste AluLite-configuratie en biedt ruim plaats voor professionele mobiele toepassingen. Het frame blijft licht genoeg voor vlotte opbouw, maar toch stevig dankzij het aluminium 42×42 mm profiel met afgeronde hoeken.
Om u de beste ervaring te bieden, gebruiken we technologieën zoals cookies om apparaatinformatie op te slaan en/of te raadplegen. Als u instemt met deze technologieën, kunnen we gegevens zoals surfgedrag of unieke ID's op deze site verwerken. Als u niet instemt of uw instemming intrekt, kan dit een negatieve invloed hebben op bepaalde functies en mogelijkheden.
Beoordelingen
Er zijn nog geen beoordelingen.