Vouwtent AluLite – 3×4,5 m – Polyester
De AluLite 3×4,5 m is een lichte en professionele vouwtent voor occasioneel en mobiel gebruik. Dankzij het aluminium frame met afgeronde hoeken, de snelle opzet en het brandvertragende polyester dakzeil is dit model ideaal voor markten, events, feestjes en promoties.
Moet de tent langdurig buiten blijven staan? Kies dan voor een AluForce-model.
€ 495,00 - € 559,10Prijsklasse: € 495,00 tot € 559,10
Vouwtent AluLite – 3×4,5 m – Polyester
De AluLite 3×4,5 m is een lichte en professionele vouwtent voor occasioneel en mobiel gebruik. Dankzij het aluminium frame met afgeronde hoeken, de snelle opzet en het brandvertragende polyester dakzeil is dit model ideaal voor markten, events, feestjes en promoties.
Moet de tent langdurig buiten blijven staan? Kies dan voor een AluForce-model.
Technische specificaties
✔ Afmeting: 3 × 4,5 m
✔ Frameprofiel: aluminium 42 × 42 mm met afgeronde hoeken
✔ Wanddikte frame: 1,5 mm
✔ Dakzeil: polyester 320 g/m² (420D)
✔ Brandvertragend: klasse B1
✔ Schimmelwerend & UV-bestendig
✔ Waterdichtheid ISO 811: 294 mbar (= 294 cm waterkolom)
✔ Waterafstotendheid ISO 4920: score 5 (maximaal)
✔ Doorloophoogte: ca. 195–230 cm (meervoudig instelbaar)
✔ Totaalgewicht: ca. 45–55 kg (afhankelijk van uitvoering & accessoires)
✔ Gebruik: occasioneel professioneel gebruik, mobiele opstellingen, korte events, markten en promoties
Samenvatting
De AluLite 3×4,5 m biedt een grotere overdekte ruimte dan het 3×3-model, terwijl het lichte aluminium frame en het brandvertragende polyester dakzeil optimale mobiliteit en veiligheid garanderen. Dankzij de uitstekende waterafstotende eigenschappen, UV-bestendigheid en snelle opbouw is deze tent perfect voor flexibel en kortstondig gebruik.
| Formaat | 3x4.5 m |
|---|---|
| Materiaal frame | Aluminium 1.5 mm |
| Diameter buizen | 42x42 mm Ø |
| Wanddikte buizen | 1,5 mm |
| Materiaal doek | Polyester |
| Info materiaal zeil | 420D |
| Gewicht stof | 320 g/m² |
| Breedte | 3 m |
| Lengte | 4.5 m |
| Oppervlakte | 13.5 m |
| Hoogte | 3,3 m |
| Aantal personen staand vanaf | 18 |
| Aantal personen zittend vanaf | 11 |
| Kleur | Antraciet, Bordeaux, Cream, Desert sand, Donker blauw, Fluo roze, Geel, Groen, Ivoor, Licht blauw, Licht grijs, Licht groen, Oranje, Print, Rood, Tomaat rood, Violet, Wit, Zandkleur, Zwart |
|---|
Regengoot – 6 m – PVC
Deze regengoot van 6 meter is ontworpen om twee vouwtenten met een zijde van 6 m naadloos aan elkaar te verbinden. Ze zorgt voor een volledig waterdichte koppeling tussen beide tenten en voorkomt dat regenwater tussen de daken doorsijpelt.
De regengoot wordt over de volledige lengte met sterke velcrosluitingen aan de binnenzijde van de dakzeilen bevestigd, waardoor een strakke en duurzame verbinding ontstaat. Dankzij de licht verlengde lengte loopt het regenwater niet langs de zijwanden, maar netjes weg van de tentconstructie.
Zie beschrijving
Beschermhoes – aluminium vouwtent 4 x 4 m (zwart)
Met deze beschermhoes berg je je aluminium vouwtent van 4 x 4 m veilig en netjes op.
De hoes is vervaardigd uit stevig polyester en voorzien van een sterke YKK-ritssluiting, een handig handvat en een extra clip-sluiting onderaan voor optimale bescherming.
De hoes is precies op maat gemaakt voor het tentframe mét dakzeil, zodat alles goed past en beschermd blijft tegen stof, vuil en beschadiging tijdens transport of opslag.
Zie beschrijving
Beschermhoes – aluminium vouwtent 2 x 3 m / 3 x 4,5 m (zwart)
Met deze beschermhoes berg je je aluminium vouwtent van 2 x 3 m of 3 x 4,5 m veilig en netjes op.
De hoes is vervaardigd uit stevig polyester en voorzien van een sterke YKK-ritssluiting, een praktisch handvat en een extra clip-sluiting onderaan voor maximale bescherming tijdens transport en opslag.
De hoes is precies op maat gemaakt voor het tentframe mét dakzeil, zodat alles goed aansluit en optimaal beschermd blijft tegen stof, vuil en beschadiging.
Zie beschrijving
Beoordelingen
Er zijn nog geen beoordelingen.