Heliosa 9 Terrasverwarmer – IPX5 – 2200 W
De Heliosa 9 is een krachtige terrasverwarmer met IPX5-bescherming, geschikt voor professioneel gebruik op terrassen, in horeca-omgevingen en in buitenstructuren. Dankzij de speciale Infracalor® Amber Light-lamp biedt dit toestel een aangename warmte met aanzienlijk minder lichtemissie, zonder de bestaande sfeer te verstoren.
Deze Heliosa 9 terrasverwarmer combineert krachtige prestaties, waterdichte veiligheid en sfeervriendelijk infraroodlicht, ideaal voor professionele buitenruimtes.
€ 300,00 excl. BTW - € 363,00 incl. BTW
Heliosa 9 Terrasverwarmer – IPX5 – 2200 W
De Heliosa 9 is een krachtige terrasverwarmer met IPX5-bescherming, geschikt voor professioneel gebruik op terrassen, in horeca-omgevingen en in buitenstructuren. Dankzij de speciale Infracalor® Amber Light-lamp biedt dit toestel een aangename warmte met aanzienlijk minder lichtemissie, zonder de bestaande sfeer te verstoren.
✔ Vermogen: 2200 W
✔ Verwarmingsoppervlak: ca. 20–25 m²
✔ Aanbevolen montagehoogte (wand): 2,70 – 3,00 m
✔ Aanbevolen montagehoogte (plafond): 3,00 m met 45° hoek
✔ Kleur: zilver
✔ Afmetingen: 46,5 × 19,5 × 11,3 cm
✔ Netto gewicht: 2,45 kg
✔ Lamp: Infracalor® Amber Light – 80% minder lichtuitstoot, met behoud van sfeer
✔ Waterdichtheid: IPX5 – beschermd tegen regen en waterstralen (Star Progetti-patent)
Deze Heliosa 9 terrasverwarmer combineert krachtige prestaties, waterdichte veiligheid en sfeervriendelijk infraroodlicht, ideaal voor professionele buitenruimtes.
| Gewicht | 4 kg |
|---|---|
| Afmetingen | 51,5 × 27 × 18 cm |
Je moet ingelogd zijn om een beoordeling te plaatsen.
Grondzeil PVC – Diverse Maten – 680 g/m²
Dit uiterst stevige grondzeil is vervaardigd uit hoogwaardig PVC van maar liefst 680 g/m², wat zorgt voor maximale duurzaamheid, scheurvastheid en een lange levensduur. Dankzij het gladde PVC-oppervlak is het zeil zeer eenvoudig te reinigen, zelfs na intensief gebruik. Ideaal als beschermende onderlaag voor vouwtenten, opslagtenten, marktkramen of andere professionele toepassingen.
Reparatieset Multi Solution Tape – Type A – 7,6 × 30 cm
De Multi Solution Tape Type A is een veelzijdige reparatiestrip die ideaal is voor het herstellen van scheuren en beschadigingen aan uiteenlopende materialen.
Deze tape is perfect geschikt voor de buitenzijde van polyester dakzeilen van vouwtenten, evenals voor de binnenzijde van bedrukte polyester dakzeilen (PU-coatingzijde).
De standaardverpakking bevat een strip van 7,6 × 30 cm, inclusief handleiding en alcoholdoekjes om het te herstellen oppervlak optimaal te reinigen.
Deze reparatieset met Multi Solution Tape Type A biedt een snelle, duurzame en veelzijdige oplossing voor het herstellen van diverse materialen, zowel thuis als onderweg.
Aluminium frame – vouwtent 4 x 4 m AluLite (wanddikte 1,5 mm)
Dit aluminium frame is geschikt voor vouwtenten met een afmeting van 4 x 4 m uit de AluLite-reeks.
Het frame is vervaardigd uit hoogwaardig aluminium met een wanddikte van 1,5 mm. De buizen hebben een robuuste afmeting van 42 x 42 mm, wat zorgt voor een ideale combinatie van stevigheid, stabiliteit en laag gewicht.
Het dakframe is voorzien van een groene veer, die ervoor zorgt dat het dakzeil steeds mooi strak en gespannen blijft.
Is een onderdeel van je frame beschadigd? Geen probleem — alle onderdelen zijn afzonderlijk verkrijgbaar, zodat je jouw vouwtent snel en eenvoudig weer in perfecte staat kunt brengen.
Om u de beste ervaring te bieden, gebruiken we technologieën zoals cookies om apparaatinformatie op te slaan en/of te raadplegen. Als u instemt met deze technologieën, kunnen we gegevens zoals surfgedrag of unieke ID's op deze site verwerken. Als u niet instemt of uw instemming intrekt, kan dit een negatieve invloed hebben op bepaalde functies en mogelijkheden.
Beoordelingen
Er zijn nog geen beoordelingen.