Aluminium frame – vouwtent 3 x 3 m (wanddikte 2,5 mm)
Dit aluminium frame is geschikt voor vouwtenten met een afmeting van 3 x 3 m.
Het frame is vervaardigd uit hoogwaardig aluminium met een wanddikte van 2,5 mm. De buizen hebben een stevige afmeting van 40 x 40 mm en zorgen voor maximale stabiliteit en duurzaamheid.
Elk frame is uitgerust met een groene veer in het dakframe, die ervoor zorgt dat het dakzeil steeds mooi strak en gespannen blijft.
Is een onderdeel van je frame beschadigd? Geen probleem — alle onderdelen zijn afzonderlijk verkrijgbaar, zodat je jouw vouwtent snel en eenvoudig weer in perfecte staat kunt brengen.
€ 431,50 excl. BTW - € 522,12 incl. BTW
Aluminium frame – vouwtent 3 x 3 m (wanddikte 2,5 mm) Dit aluminium frame is geschikt voor vouwtenten met een afmeting van 3 x 3 m.
Het frame is vervaardigd uit hoogwaardig aluminium met een wanddikte van 2,5 mm.
De buizen hebben een stevige afmeting van 40 x 40 mm en zorgen voor maximale stabiliteit en duurzaamheid.
Elk frame is uitgerust met een groene veer in het dakframe, die ervoor zorgt dat het dakzeil steeds mooi strak en gespannen blijft.
✔ Geschikt voor vouwtenten van 3 x 3 m
✔ Aluminium frame met wanddikte van 2,5 mm
✔ Stevige buizen van 40 x 40 mm
✔ Groene veer houdt het dakzeil mooi gespannen
✔ Duurzaam, stabiel en eenvoudig te monteren Is een onderdeel van je frame beschadigd?
Geen probleem — alle onderdelen zijn afzonderlijk verkrijgbaar, zodat je jouw vouwtent snel en eenvoudig weer in perfecte staat kunt brengen.
| Formaat | 3x3 m |
|---|---|
| Materiaal frame | Aluminium |
| Diameter buizen | 40x40mm |
| Wanddikte buizen | 2,5 mm |
| Gewicht | 37 kg |
| Kleur | Standaard |
|---|
Beschermhoes – aluminium vouwtent 4 x 4 m (zwart)
Met deze beschermhoes berg je je aluminium vouwtent van 4 x 4 m veilig en netjes op.
De hoes is vervaardigd uit stevig polyester en voorzien van een sterke YKK-ritssluiting, een handig handvat en een extra clip-sluiting onderaan voor optimale bescherming.
De hoes is precies op maat gemaakt voor het tentframe mét dakzeil, zodat alles goed past en beschermd blijft tegen stof, vuil en beschadiging tijdens transport of opslag.
Zie beschrijving
Gegalvaniseerd gewicht – 15 kg Dit roestvrije gewicht uit gegalvaniseerd staal is ideaal om je vouwtent stevig te verankeren. Geschikt voor vouwtenten alle afmetingen , u kan deze ook dubbel leggen . Rond elke poot wordt één gewicht geplaatst om de tent stabiel te houden, zelfs bij wind. Het gewicht bestaat uit twee puzzeldelen die eenvoudig rond de tentpoot in elkaar passen. Eén gewicht kan ook gebruikt worden om twee naast elkaar geplaatste tenten met elkaar te verbinden. Zie beschrijving
Plastic watergewicht met schroefdop – 15 liter
Dit lege plastic watergewicht kan worden gevuld met ongeveer 15 liter water en past perfect rond de poten van je vouwtent.
Rond elke poot wordt één gevuld gewicht geplaatst voor extra stabiliteit en windbestendigheid.
Het gewicht is voorzien van een stevige schroefdop, waardoor het eenvoudig te vullen en te legen is. Leeg is het licht en compact, wat het transport en de opslag bijzonder praktisch maakt.
Zie beschrijving
Beoordelingen
Er zijn nog geen beoordelingen.