Horizontale Buizen – Pagodetent 5 × 5 m De pagodetent van 5 × 5 m bevat 8 horizontale buizen van 227 cm uit één stuk. Deze buizen vormen de dakconstructie en bevatten het kederprofiel waarin de zijwanden worden geschoven voor een wind- en waterdichte afwerking. Om één volledige horizontale buis samen te stellen, heeft u twee buizen van 227 cm nodig. Deze verbindt u eenvoudig met een koppelstuk (niet inbegrepen).
€ 117,40 excl. BTW - € 142,05 incl. BTW
Horizontale Buizen – Pagodetent 5 × 5 m De pagodetent van 5 × 5 m bevat 8 horizontale buizen van 227 cm uit één stuk. Deze buizen vormen de dakconstructie en bevatten het kederprofiel waarin de zijwanden worden geschoven voor een wind- en waterdichte afwerking. Om één volledige horizontale buis samen te stellen, heeft u twee buizen van 227 cm nodig. Deze verbindt u eenvoudig met een koppelstuk (niet inbegrepen). Specificaties ✔ Lengte per buis: 227 cm ✔ Aantal buizen: 8 stuks ✔ Materiaal: geanodiseerd aluminium ✔ Voorzien van kederprofiel voor zijwanden ✔ Worden verbonden met koppelstukken Deze horizontale buizen vormen een essentieel onderdeel van het dakframe en zorgen voor een stevige, perfecte aansluiting van zijwanden rond de pagodetent.
| Kleur | 3×3, 4×4, 5×5, 6×6 |
|---|
Stormriem voor Pagode tenten Deze stormriem zorgt voor een uiterst sterke en betrouwbare verankering van grote tentconstructies, zoals pagodetenten en kadertenten. Dankzij het gesplitste Y-vormige uiteinde kan de stormriem aan twee haringen tegelijk worden bevestigd, waardoor de krachten beter worden verdeeld en de stabiliteit van de tent aanzienlijk verhoogt.
Zijwanden met ramen voor pagodetent Onze zijwanden met ramen bieden extra lichtinval en zichtbaarheid terwijl uw pagodetent volledig beschermd blijft tegen wind en regen. De wanden zijn vervaardigd uit 820 g/m² blockout PVC, waardoor ze waterdicht, UV-bestendig, brandwerend (M2) en schimmelbestendig zijn. Ze zijn verkrijgbaar in wit, zand of volledig gepersonaliseerd met hoogwaardige bedrukking. Dankzij de dubbele coating zijn de zijwanden eenvoudig schoon te maken en te onderhouden. Deze zijwanden met ramen combineren bescherming, lichtinval en stijl en vormen een perfecte aanvulling op elke pagodetent.
Stalen haring met lus – 55 cm (Ø 2 cm)
Uiterst stevige gegalvaniseerde stalen haring met lus, ontworpen voor het verankeren van vouwtenten, pagodetenten en andere structuren.
Met een lengte van 55 cm en een dikte van 2 cm biedt deze haring maximale grip en stabiliteit, zelfs op harde of zanderige ondergronden.
De handige lus maakt het eenvoudig om spanriemen of touwen te bevestigen en de haring nadien weer uit de grond te halen.
✔ Lengte: 55 cm
✔ Diameter: 2 cm
✔ Materiaal: gegalvaniseerd staal – roestbestendig
✔ Voorzien van lus voor eenvoudige bevestiging
✔ Geschikt voor vouwtenten, pagodetenten en constructies
Een duurzaam en betrouwbaar bevestigingsmiddel dat zorgt voor een veilige verankering van je tent, ook bij sterke wind.
Beoordelingen
Er zijn nog geen beoordelingen.