Verbindingsstuk voor Airspace-tenten – 3 × 3 m naar 5 × 5 m
Met dit verbindingsstuk koppelt u eenvoudig een Airspace-tent van 3 × 3 m aan een Airspace-tent van 5 × 5 m.
Zo creëert u probleemloos grotere combinaties, tentcomplexen of creatieve lay-outs zoals een rij gekoppelde formaten, een centraal paviljoen met kleinere tenten errond of een volledig modulair tentdorp.
€ 204,30
Verbindingsstuk voor Airspace-tenten – 3 × 3 m naar 5 × 5 m
Met dit verbindingsstuk koppelt u eenvoudig een Airspace-tent van 3 × 3 m aan een Airspace-tent van 5 × 5 m.
Zo creëert u probleemloos grotere combinaties, tentcomplexen of creatieve lay-outs zoals een rij gekoppelde formaten, een centraal paviljoen met kleinere tenten errond of een volledig modulair tentdorp.
Het verbindingsstuk wordt – net als de zijwanden – met sterke YKK-ritsen waterdicht aan het dakzeil bevestigd, zodat beide tenten één stabiel geheel vormen.
Verbindingsstukken zijn verkrijgbaar in alle standaardkleuren (zwart, wit, blauw, rood, zandkleur, geel, oranje en groen) en zijn niet bedrukbaar.
Specificaties
✔ Geschikt voor koppeling 3 × 3 m → 5 × 5 m
✔ Bevestiging met stevige YKK-ritsen
✔ Water- en winddichte overgang
✔ Beschikbaar in alle standaardkleuren
✔ Modulair systeem voor flexibele tentopstellingen
Dit verbindingsstuk vormt een betrouwbare en perfect passende oplossing om Airspace-tenten van 3 × 3 m en 5 × 5 m professioneel met elkaar te verbinden.
| Kleur | Blauw, Geel, Tomaat rood, Wit, Zwart |
|---|
Je moet ingelogd zijn om een beoordeling te plaatsen.
Verbindingsstuk voor Airspace-tenten – 4 × 4 m naar 6 × 6 m
Met dit verbindingsstuk koppelt u probleemloos een Airspace-tent van 4 × 4 m aan een 6 × 6 m model.
Dit biedt de mogelijkheid om creatieve en grootschalige configuraties te bouwen: rijen tenten, vierkante clusters of een grote centrale structuur met kleinere tenten rondom.
Zandzak voor Airspace-tenten – geschikt voor 3x3m – 4x4m – 5x5m – 6x6m
Deze zandzak is speciaal ontworpen om perfect rond de poot van een Airspace-tent van 3x3m – 4x4m – 5x5m – 6x6m te passen.
Dankzij de stevige kliksluitingen wordt de zandzak eenvoudig en veilig aan het tentframe bevestigd, zodat uw tent stabiel blijft staan, zelfs bij wind of op harde ondergrond waar haringen niet gebruikt kunnen worden.
Langwerpige zandzak voor Airspace-tent
Deze langwerpige zandzak is ontworpen om de zijwanden van uw Airspace-tent netjes strak op spanning te houden.
De zandzak wordt eenvoudig op de PVC-stroken onderaan de zijwanden gelegd en op drie punten aan de wand bevestigd, zodat deze netjes op zijn plaats blijft, zelfs bij wind.De zandzak wordt leeg geleverd en kan naar wens worden gevuld. Er is ook een gevulde versie beschikbaar.
Om u de beste ervaring te bieden, gebruiken we technologieën zoals cookies om apparaatinformatie op te slaan en/of te raadplegen. Als u instemt met deze technologieën, kunnen we gegevens zoals surfgedrag of unieke ID's op deze site verwerken. Als u niet instemt of uw instemming intrekt, kan dit een negatieve invloed hebben op bepaalde functies en mogelijkheden.
Beoordelingen
Er zijn nog geen beoordelingen.