Stormriem voor Pagode tenten
Deze stormriem zorgt voor een uiterst sterke en betrouwbare verankering van grote tentconstructies, zoals pagodetenten en kadertenten. Dankzij het gesplitste Y-vormige uiteinde kan de stormriem aan twee haringen tegelijk worden bevestigd, waardoor de krachten beter worden verdeeld en de stabiliteit van de tent aanzienlijk verhoogt.
€ 29,60 excl. BTW - € 35,82 incl. BTW
Stormriem voor Pagode tenten
Deze stormriem zorgt voor een uiterst sterke en betrouwbare verankering van grote tentconstructies, zoals pagodetenten en kadertenten.
Dankzij het gesplitste Y-vormige uiteinde kan de stormriem aan twee haringen tegelijk worden bevestigd, waardoor de krachten beter worden verdeeld en de stabiliteit van de tent aanzienlijk verhoogt.
De stormriem heeft een indrukwekkende treksterkte van 2700 kg, waardoor hij bijzonder geschikt is voor zware, professionele toepassingen.
Let wel: deze riem is uitsluitend bedoeld voor verankering, niet voor hijswerk.
Voordelen
✔ Y-vormig uiteinde voor dubbele verankering
✔ Twee haringen per stormriem voor optimale krachtsverdeling
✔ Zeer hoge treksterkte (2700 kg) ✔
Ideaal voor grote tentconstructies
Deze stormriem biedt maximale veiligheid en stabiliteit voor professionele tentopstellingen, zelfs onder veeleisende omstandigheden.
| Kleur | Print, Wit, Zandkleur |
|---|
Vlaghouderbuis voor Pagodetent – Buitenmontage aan de Centrale Mast
Deze buis wordt aan de buitenzijde van de centrale mast van een pagodetent bevestigd en dient als houder om een vlag stevig en veilig te kunnen plaatsen. Het onderdeel wordt eenvoudig over de mast geschoven en vormt zo een stabiele basis voor verschillende vlagtypes.
Kederverbinding voor Pagodetenten
Deze kederverbinding wordt gebruikt om twee pagodetenten met kederprofiel stevig en waterdicht aan elkaar te koppelen. Door beide tenten via het kederprofiel met elkaar te verbinden, ontstaat één grote, winddichte structuur zonder open ruimtes tussen de tenten. Deze kederverbinding is essentieel wanneer twee pagodetenten naadloos moeten worden gekoppeld tot één grote, volledig gesloten tent.
Verticale Regengoot voor 4 Pagodetenten – Water- en Winddichte Centrale Afwerking
Deze verticale regengoot is ontworpen voor opstellingen waarbij vier pagodetenten in een vierkant worden geplaatst. In combinatie met de standaardregengoten zorgt deze centrale goot voor een volledig water- en winddichte verbinding tussen alle tenten. De installatie verloopt als volgt: eerst worden de standaardregengoten tussen de aangrenzende pagodetenten bevestigd. Vervolgens wordt in het midden deze verticale regengoot gemonteerd. De standaardgoten sluiten naadloos aan op de verticale goot, zodat het regenwater efficiënt wordt afgevoerd zonder tussen de tenten door te druppelen. Deze verticale regengoot zorgt voor een betrouwbare middenafwerking en garandeert dat een cluster van vier pagodetenten volledig water- en winddicht verbonden is.
Beoordelingen
Er zijn nog geen beoordelingen.