Dubbele Stertent StellarLite – Dak – 10 × 16 m – Polyester – Met meettouw
Dit losse dakzeil is geschikt voor een dubbele stertent StellarLite met een afmeting van 10 × 16 meter. Het dakzeil is ontworpen als vervang- of reserveonderdeel en combineert een hoge duurzaamheid met een professionele afwerking. Dankzij de meegeleverde meetlijn kan de tent correct en symmetrisch worden opgesteld. Een kwalitatief en veelzijdig dakzeil dat optimale bescherming biedt tegen weersinvloeden en perfect aansluit bij professioneel gebruik van een dubbele StellarLite stertent van 10 × 16 meter.
€ 1.970,60 - € 2.360,60Prijsklasse: € 1.970,60 tot € 2.360,60
Dubbele Stertent StellarLite – Dak – 10 × 16 m – Polyester – Met meettouw
Dit losse dakzeil is geschikt voor een dubbele stertent StellarLite met een afmeting van 10 × 16 meter.
Het dakzeil is ontworpen als vervang- of reserveonderdeel en combineert een hoge duurzaamheid met een professionele afwerking.
Dankzij de meegeleverde meetlijn kan de tent correct en symmetrisch worden opgesteld.
Specificaties
✔ Compatibiliteit: dubbele stertent StellarLite
✔ Afmeting: 10 × 16 m
✔ Materiaal: polyester 270 g/m² (420D)
✔ Coating: PU-gecoat
✔ Waterdicht: ja
✔ UV-bestendig: ja
✔ Brandvertragend: ja
✔ Kleuren: zwart, wit, desert sand, zandkleu
r ✔ Bedrukking: mogelijk via digitale sublimatiedruk
✔ Inclusief: meettouw voor correcte positionering
✔ Toepassing: los dakzeil / reserveonderdeel
Een kwalitatief en veelzijdig dakzeil dat optimale bescherming biedt tegen weersinvloeden en perfect aansluit bij professioneel gebruik van een dubbele StellarLite stertent van 10 × 16 meter.
| Selecteer de gewenste kleur: | Print, Wit, Woestijnzand, Zand, Zwart |
|---|
Stormset – geschikt voor grote vouwtenten en partytenten
Deze stormset is speciaal ontworpen voor het stevig verankeren van grotere vouwtenten en promotietenten.
Geschikt voor de volgende tentformaten:
Vouwtent 3 x 6 m
Vouwtent 4 x 6 m
Vouwtent 4 x 8 m enz ….
Paalvoet voor stertent – zachte ondergrond
Deze paalvoet voor zachte ondergrond is standaard inbegrepen in de hardware set van een Marketbase stertent, maar kan ook afzonderlijk worden besteld. Naast deze versie voor zachte ondergrond is er tevens een paalvoet voor harde ondergrond beschikbaar.
✔ Toepassing: stabilisatie van stertent op zachte ondergrond
✔ Inbegrepen: standaard deel van de hardware set
✔ Beschikbaarheid: ook los verkrijgbaar
✔ Alternatief: paalvoet voor harde ondergrond eveneens beschikbaar
Deze paalvoet zorgt voor een stabiele en veilige verankering van uw Marketbase stertent op ondergronden zoals gras, aarde of zand.
Paalvoet voor harde ondergrond – optioneel accessoire
De paalvoet voor gebruik op een harde ondergrond is niet inbegrepen in de standaard hardware set. Dit onderdeel kan echter apart worden besteld als aanvullende stabilisatie voor uw vouwtent.
✔ Toepassing: stabilisatie van vouwtentpoten op harde ondergrond
✔ Compatibiliteit: te gebruiken als aanvullend accessoire
✔ Beschikbaarheid: niet inbegrepen in standaard hardware set, afzonderlijk bestelbaar
Deze paalvoet biedt extra zekerheid en stabiliteit bij plaatsing op beton, asfalt of andere harde oppervlakken.
Beoordelingen
Er zijn nog geen beoordelingen.