Grondzeil PVC – Diverse Maten – 680 g/m²
Dit uiterst stevige grondzeil is vervaardigd uit hoogwaardig PVC van maar liefst 680 g/m², wat zorgt voor maximale duurzaamheid, scheurvastheid en een lange levensduur. Dankzij het gladde PVC-oppervlak is het zeil zeer eenvoudig te reinigen, zelfs na intensief gebruik. Ideaal als beschermende onderlaag voor vouwtenten, opslagtenten, marktkramen of andere professionele toepassingen.
€ 60,90 excl. BTW - € 73,69 incl. BTW
Grondzeil PVC – Diverse Maten – 680 g/m²
Dit uiterst stevige grondzeil is vervaardigd uit hoogwaardig PVC van maar liefst 680 g/m², wat zorgt voor maximale duurzaamheid, scheurvastheid en een lange levensduur. Dankzij het gladde PVC-oppervlak is het zeil zeer eenvoudig te reinigen, zelfs na intensief gebruik. Ideaal als beschermende onderlaag voor vouwtenten, opslagtenten, marktkramen of andere professionele toepassingen.
Beschikbare maten (zilvergrijs)
✔ 2,5 × 2,5 m
✔ 2,5 × 5 m
✔ 3 × 3 m
✔ 3 × 4,5 m
✔ 3 × 6 m
✔ 4 × 4 m
✔ 4 × 6 m
✔ 4 × 8 m
✔ 5 × 5 m
Voordelen
✔ Zeer stevig PVC van 680 g/m²
✔ Makkelijk reinigbaar en waterdicht
✔ Geschikt voor intensief en professioneel gebruik
✔ Ideaal als ondergrond voor tenten en materiaal
Specificaties
✔ Materiaal: PVC
✔ Gewicht: 680 g/m²
✔ Kleur: zilvergrijs
Dit grondzeil biedt een duurzame, betrouwbare en onderhoudsvriendelijke oplossing voor elke professionele opstelling.
| Kleur | Standaard |
|---|
Afdekzeilen – Set van 2 – Multitarp 120 g/m² – Zwart
Deze set van twee stevige afdekzeilen biedt een duurzame bescherming voor de binnenzijde van je tentzeil tijdens het opzetten en afbreken. Het tentdoek komt daarbij vaak in contact met de grond, wat vlekken, vocht of beschadigingen kan veroorzaken. Met deze afdekzeilen creëer je een betrouwbare beschermlaag zodat je zeil schoon en onbeschadigd blijft.
De zeilen zijn vervaardigd uit duurzaam multitarp-materiaal van 120 g/m², een zwaardere kwaliteit dan standaard afdekzeilen. Hierdoor zijn ze geschikt voor zowel professioneel gebruik als intensieve toepassingen. Dankzij de geïntegreerde aluminium bevestigingsogen kunnen de zeilen stevig worden vastgezet, zodat ze netjes op hun plaats blijven — ook op oneffen terrein of bij winderige omstandigheden.
Regengoot – 8 m – PVC
Deze regengoot van 8 meter is ontworpen om twee vouwtenten met een zijde van 8 m naadloos aan elkaar te verbinden. Ze zorgt voor een volledig waterdichte koppeling tussen beide tenten en voorkomt dat regenwater tussen de daken doorsijpelt.
De regengoot wordt over de volledige lengte met sterke velcrosluitingen aan de binnenzijde van de dakzeilen bevestigd, waardoor een strakke en duurzame verbinding ontstaat. Dankzij de licht verlengde lengte loopt het regenwater niet langs de zijwanden, maar netjes weg van de tentconstructie.
Zie beschrijving
Plastic watergewicht met schroefdop – 15 liter
Dit lege plastic watergewicht kan worden gevuld met ongeveer 15 liter water en past perfect rond de poten van je vouwtent.
Rond elke poot wordt één gevuld gewicht geplaatst voor extra stabiliteit en windbestendigheid.
Het gewicht is voorzien van een stevige schroefdop, waardoor het eenvoudig te vullen en te legen is. Leeg is het licht en compact, wat het transport en de opslag bijzonder praktisch maakt.
Zie beschrijving
Beoordelingen
Er zijn nog geen beoordelingen.