Zijwanden met ramen voor pagodetent Onze zijwanden met ramen bieden extra lichtinval en zichtbaarheid terwijl uw pagodetent volledig beschermd blijft tegen wind en regen. De wanden zijn vervaardigd uit 820 g/m² blockout PVC, waardoor ze waterdicht, UV-bestendig, brandwerend (M2) en schimmelbestendig zijn. Ze zijn verkrijgbaar in wit, zand of volledig gepersonaliseerd met hoogwaardige bedrukking. Dankzij de dubbele coating zijn de zijwanden eenvoudig schoon te maken en te onderhouden. Deze zijwanden met ramen combineren bescherming, lichtinval en stijl en vormen een perfecte aanvulling op elke pagodetent.
€ 393,10 - € 453,10Prijsklasse: € 393,10 tot € 453,10
Zijwanden met ramen voor pagodetent Onze zijwanden met ramen bieden extra lichtinval en zichtbaarheid terwijl uw pagodetent volledig beschermd blijft tegen wind en regen. De wanden zijn vervaardigd uit 820 g/m² blockout PVC, waardoor ze waterdicht, UV-bestendig, brandwerend (M2) en schimmelbestendig zijn. Ze zijn verkrijgbaar in wit, zand of volledig gepersonaliseerd met hoogwaardige bedrukking. Dankzij de dubbele coating zijn de zijwanden eenvoudig schoon te maken en te onderhouden. Elke wand is uitgerust met keder, waardoor deze moeiteloos in de keder-sleuven van het aluminium frame schuift voor een volledig water- en winddichte montage. Een centrale rits maakt het mogelijk om elke zijde als ingang of uitgang te gebruiken. De open zijwanden worden met drukknoppen aan de tentpalen vastgezet, zodat ze niet hinderlijk in de doorgang hangen. Onderaan zorgt een grondbuis ervoor dat de wand strak blijft en minder beweegt bij wind. Specificaties ✔ Materiaal: 820 g/m² blockout PVC ✔ Waterdicht, UV-bestendig, schimmelwerend en brandwerend (M2) ✔ Verkrijgbaar in wit, zand of bedrukt ✔ Voorzien van keder voor water- en winddichte montage ✔ Centrale rits als ingang/uitgang ✔ Drukknopen voor bevestiging aan de palen ✔ Grondbuis voor extra stabiliteit Deze zijwanden met ramen combineren bescherming, lichtinval en stijl en vormen een perfecte aanvulling op elke pagodetent.
| Kleur | Print, Wit, Zandkleur |
|---|
Verbindingsplaat voor verticale koppeling van twee pagodetenten
Deze verbindingsplaat wordt gebruikt om twee pagodetenten verticaal met elkaar te verbinden. De plaat wordt bevestigd tussen de zijprofielen van beide tenten en zorgt voor een stevige, winddichte koppeling. Hierdoor vormen de twee pagodes één stabiele en professionele constructie zonder open ruimtes tussen de daken of zijwanden.
Kederverbinding voor Pagodetenten Deze kederverbinding wordt gebruikt om twee pagodetenten met kederprofiel stevig en waterdicht aan elkaar te koppelen. Door beide tenten via het kederprofiel met elkaar te verbinden, ontstaat één grote, winddichte structuur zonder open ruimtes tussen de tenten. Deze kederverbinding is essentieel wanneer twee pagodetenten naadloos moeten worden gekoppeld tot één grote, volledig gesloten tent.
Zijwandenset voor Pagodetent – 3 × 3 m Deze complete zijwandenset is geschikt voor een pagodetent van 3 × 3 meter en biedt een volledig wind- en waterdichte afwerking. De set bestaat uit vier zijwanden: twee met panoramisch raam en twee volledig gesloten zijwanden. Zo kunt u de tent naar wens afsluiten of openstellen. De zijwanden schuiven eenvoudig in het kederprofiel van de horizontale buizen en de tentpoten, waardoor ze strak gespannen staan en geen wind of regen doorlaten. Dankzij de ritssluiting in het midden kan elke zijde als ingang of uitgang worden gebruikt. De opengeklapte delen worden met kliksluitingen netjes aan de poten bevestigd. Inhoud van de set ✔ 2 zijwanden van 3 m met raam ✔ 2 gesloten zijwanden van 3 m Deze set biedt een complete en veelzijdige oplossing om uw pagodetent volledig af te sluiten of open te zetten naargelang uw evenement.
Beoordelingen
Er zijn nog geen beoordelingen.