Dakzeil voor Pagodetent – PVC/PES 820 g/m² Het dakzeil van de pagodetent is vervaardigd uit hoogwaardig gecoat PVC/PES-doek van 820 g/m² met een dikte van 0,6 mm. Dit professionele materiaal is UV-bestendig, schimmel- en rotwerend en volledig lichtdicht, waardoor maximale bescherming en duurzaamheid gegarandeerd zijn, zelfs bij intensief of langdurig gebruik. Dit hoogwaardige dakzeil biedt maximale bescherming, duurzaamheid en een strakke uitstraling voor uw pagodetent.
€ 1.563,50 - € 1.931,00Prijsklasse: € 1.563,50 tot € 1.931,00
Dakzeil voor Pagodetent – PVC/PES 820 g/m² Het dakzeil van de pagodetent is vervaardigd uit hoogwaardig gecoat PVC/PES-doek van 820 g/m² met een dikte van 0,6 mm. Dit professionele materiaal is UV-bestendig, schimmel- en rotwerend en volledig lichtdicht, waardoor maximale bescherming en duurzaamheid gegarandeerd zijn, zelfs bij intensief of langdurig gebruik. Alle naden zijn thermisch gelast, wat zorgt voor een perfecte waterdichtheid, ideaal voor gebruik in alle weersomstandigheden. Dankzij het gladde oppervlak is het dakzeil bovendien eenvoudig te reinigen en te onderhouden. Aan de binnenzijde zijn extra opspanpunten geïntegreerd die helpen om het dak strak op spanning te brengen en te houden, wat niet alleen de uitstraling verbetert maar ook de stabiliteit en levensduur van het zeil verhoogt. Specificaties ✔ Materiaal: PVC/PES 820 g/m² – 0,6 mm dik ✔ UV-bestendig ✔ Schimmel- en rotwerend ✔ Volledig lichtdicht (blockout) ✔ Thermisch gelaste naden voor optimale waterdichtheid ✔ Glad doek, eenvoudig te reinigen ✔ Extra opspanpunten binnenin voor optimale dakspanning Dit hoogwaardige dakzeil biedt maximale bescherming, duurzaamheid en een strakke uitstraling voor uw pagodetent.
| Kleur | Print, Wit, Zandkleur |
|---|
Stijlvolle pagodetent met panorama-dakzeil – 3 × 3 meter (inclusief zijwandenset) Deze stijlvolle pagodetent is ideaal voor kleine feestjes in de tuin, op het terras, tijdens evenementen of op horeca-locaties. Dankzij het elegante panorama-dakzeil en de meegeleverde zijwandenset krijgt de tent een hoogwaardige uitstraling én volledige bescherming tegen wind en regen. Het frame is opgebouwd uit krasvrij geanodiseerde aluminiumbuizen met een diameter van 63,5 mm en een wanddikte van 3 mm. De tent is uitgevoerd in een kederprofielsysteem, waarbij de zijwanden netjes in de aluminium gleuven schuiven. Hierdoor ontstaan geen zichtbare lussen en blijft de tent volledig winddicht en strak opgespannen Een complete, stijlvolle en duurzame pagodetent die dankzij het panorama-dakzeil en de meegeleverde zijwandenset perfect is voor elke gelegenheid.
Regengoot voor Pagodetenten – 3 m Deze regengoot is ontworpen om twee pagodetenten met een zijlengte van 3 meter naadloos met elkaar te verbinden. De goot wordt eenvoudig met velcrolussen aan de horizontale buizen bevestigd en zorgt voor een waterdichte koppeling tussen beide tenten.
De betonblok van 650 kg is een betrouwbare en professionele oplossing voor het verankeren van tenten, stretchtenten, stertenten, trussconstructies en andere opstellingen op harde ondergrond. Deze stevige betongewichten zijn ontworpen voor intensief gebruik op evenementen, festivalterreinen, horecapleinen, bouwplaatsen en andere locaties waar klassieke haringen of grondpennen niet kunnen worden gebruikt. Exlusief transportkosten
Beoordelingen
Er zijn nog geen beoordelingen.