Horizontale buis 177 cm – Pagodetent 4 × 4 m
Deze horizontale buis van 177 cm is een onderdeel van de dakconstructie van een pagodetent van 4 × 4 meter.
De buis vormt samen met een tweede identieke buis één volledige horizontale draagbalk van het dakframe, waarin ook de zijwanden worden geschoven.
Beide buizen worden met een koppelstuk stevig aan elkaar verbonden.
€ 99,60 excl. BTW - € 120,52 incl. BTW
Horizontale buis 177 cm – Pagodetent -4 × 4 m
Deze horizontale buis van 177 cm is een onderdeel van de dakconstructie van een pagodetent van 4 × 4 meter.
De buis vormt samen met een tweede identieke buis één volledige horizontale draagbalk van het dakframe, waarin ook de zijwanden worden geschoven.
Beide buizen worden met een koppelstuk stevig aan elkaar verbonden.
Specificaties
✔ Lengte per buis: 177 cm
✔ Wordt per stuk verkocht
✔ Voor dakframe pagodetent 4 × 4 m
✔ Twee buizen vormen samen één volledige horizontale ligger
✔ Geschikt voor keder-zijwanden
Deze horizontale buis is een essentieel onderdeel van het dakframe en zorgt voor een stevige en correcte montage van uw pagodetent.
| Kleur | 3×3, 4×4, 5×5, 6×6 |
|---|
Je moet ingelogd zijn om een beoordeling te plaatsen.
Afdekzeilen – Set van 2 – Multitarp 120 g/m² – Zwart
Deze set van twee stevige afdekzeilen biedt een duurzame bescherming voor de binnenzijde van je tentzeil tijdens het opzetten en afbreken. Het tentdoek komt daarbij vaak in contact met de grond, wat vlekken, vocht of beschadigingen kan veroorzaken. Met deze afdekzeilen creëer je een betrouwbare beschermlaag zodat je zeil schoon en onbeschadigd blijft.
De zeilen zijn vervaardigd uit duurzaam multitarp-materiaal van 120 g/m², een zwaardere kwaliteit dan standaard afdekzeilen. Hierdoor zijn ze geschikt voor zowel professioneel gebruik als intensieve toepassingen. Dankzij de geïntegreerde aluminium bevestigingsogen kunnen de zeilen stevig worden vastgezet, zodat ze netjes op hun plaats blijven — ook op oneffen terrein of bij winderige omstandigheden.
Vlaghouderbuis voor Pagodetent – Buitenmontage aan de Centrale Mast
Deze buis wordt aan de buitenzijde van de centrale mast van een pagodetent bevestigd en dient als houder om een vlag stevig en veilig te kunnen plaatsen. Het onderdeel wordt eenvoudig over de mast geschoven en vormt zo een stabiele basis voor verschillende vlagtypes.
Stormriem voor Pagode tenten
Deze stormriem zorgt voor een uiterst sterke en betrouwbare verankering van grote tentconstructies, zoals pagodetenten en kadertenten. Dankzij het gesplitste Y-vormige uiteinde kan de stormriem aan twee haringen tegelijk worden bevestigd, waardoor de krachten beter worden verdeeld en de stabiliteit van de tent aanzienlijk verhoogt.
Om u de beste ervaring te bieden, gebruiken we technologieën zoals cookies om apparaatinformatie op te slaan en/of te raadplegen. Als u instemt met deze technologieën, kunnen we gegevens zoals surfgedrag of unieke ID's op deze site verwerken. Als u niet instemt of uw instemming intrekt, kan dit een negatieve invloed hebben op bepaalde functies en mogelijkheden.
Beoordelingen
Er zijn nog geen beoordelingen.