Flightcase voor 3-LED lichtset
Stevige flightcase met beschermende foam-binnenzijde, ontworpen om apparatuur veilig te transporteren en op te bergen. Oorspronkelijk ontwikkeld voor de 3-LED-lichtset voor vouwtenten, maar ook universeel bruikbaar voor andere licht- of elektronische materialen. De case voorkomt schokken, krassen en impactschade tijdens transport of stockage.
€ 52,30 excl. BTW - € 63,28 incl. BTW
Flightcase voor 3-LED lichtset
Stevige flightcase met beschermende foam-binnenzijde, ontworpen om apparatuur veilig te transporteren en op te bergen. Oorspronkelijk ontwikkeld voor de 3-LED-lichtset voor vouwtenten, maar ook universeel bruikbaar voor andere licht- of elektronische materialen. De case voorkomt schokken, krassen en impactschade tijdens transport of stockage.
Specificaties
✔ Geschikt voor de 3-LED-lichtset (lichtset niet inbegrepen)
✔ Sterke houten flightcaseconstructie met metalen hoekbescherming
✔ Ingelegde foam voor optimale schokabsorptie
✔ Robuuste sluitingen en handvat voor veilig transport
✔ Universeel inzetbaar voor diverse toestellen of accessoires
Samenvatting
Een duurzame en veilige transportoplossing die optimale bescherming biedt voor je 3-LED-lichtset of ander gevoelig materiaal. Perfect voor professioneel gebruik op events, markten en mobiele installaties.
| Kleur | Standaard |
|---|
Je moet ingelogd zijn om een beoordeling te plaatsen.
Frame voor vouwtent 4 x 8 m – AluLite aluminium 42 x 42 mm
Dit losse aluminium frame is geschikt voor vouwtenten van 4 x 8 meter en behoort tot de AluLite-reeks, die bekendstaat om haar evenwicht tussen stevigheid en gebruiksgemak. Het frame is vervaardigd uit hoogwaardig aluminium met een wanddikte van 1,5 mm en buizen met een vierkant profiel van 42 x 42 mm met afgeronde hoeken – licht in gewicht maar uiterst stabiel.
Het slimme scharniersysteem zorgt ervoor dat de tent snel kan worden opgezet en dichtgeplooid, terwijl de typische groene veer in het dakframe het dakzeil steeds mooi strak gespannen houdt. Dit garandeert niet alleen een professionele uitstraling, maar voorkomt ook dat er zich water ophoopt bij regen.
Vouwtentframe AluLite – 3×6 m
De AluLite 3×6 m frameconstructie is de grootste AluLite-configuratie en biedt ruim plaats voor professionele mobiele toepassingen. Het frame blijft licht genoeg voor vlotte opbouw, maar toch stevig dankzij het aluminium 42×42 mm profiel met afgeronde hoeken.
Standaard haring (T-piket) – 50 cm
Deze standaard T-haring met een lengte van 50 cm is geschikt voor het stevig verankeren van tentsystemen op zachte ondergrond. Het ontwerp zorgt voor een stabiele en betrouwbare bevestiging.
✔ Type: T-piket / standaard haring
✔ Lengte: 50 cm
✔ Toepassing: verankering van tenten op zachte ondergrond
✔ Functie: zorgt voor stabiliteit en veilige bevestiging
Deze haring vormt een duurzaam en praktisch bevestigingselement voor diverse tentstructuren.
Om u de beste ervaring te bieden, gebruiken we technologieën zoals cookies om apparaatinformatie op te slaan en/of te raadplegen. Als u instemt met deze technologieën, kunnen we gegevens zoals surfgedrag of unieke ID's op deze site verwerken. Als u niet instemt of uw instemming intrekt, kan dit een negatieve invloed hebben op bepaalde functies en mogelijkheden.
Beoordelingen
Er zijn nog geen beoordelingen.