Heliosa Obelisk 66 – Lichtgevende staander met Heliosa Heliosa 9 Terrasverwarming
De Heliosa Obelisk 66 is een moderne, stijlvolle lichtgevende staander die is uitgerust met de hoogwaardige Heliosa 9 Terrasverwarming terrasverwarmer. De geïntegreerde LED-verlichting in de voet zorgt ’s avonds voor een elegant lichtbeeld, terwijl de krachtige heater een groot verwarmingsvermogen levert.
Deze combinatie kan ruimtes tot 25 m² effectief verwarmen. De unit is volledig IPX5-waterdicht en voorzien van een kabel van 500 cm, waardoor een flexibele plaatsing mogelijk is.
Deze Heliosa Obelisk 66 Lichtgevende staander met Heliosa 9 Terrasverwarming biedt een unieke combinatie van krachtige infraroodverwarming en sfeervolle LED-verlichting, ideaal voor terrassen, patio’s, horecatoepassingen en exclusieve buitenruimtes.
€ 1.000,00 excl. BTW - € 1.210,00 incl. BTW
Heliosa Obelisk 66 – Lichtgevende staander met Heliosa 9 Terrasverwarming
De Heliosa Obelisk 66 – Lichtgevende staander is een moderne, stijlvolle lichtgevende staander die is uitgerust met de hoogwaardige Heliosa 9 Terrasverwarming terrasverwarmer. De geïntegreerde LED-verlichting in de voet zorgt ’s avonds voor een elegant lichtbeeld, terwijl de krachtige heater een groot verwarmingsvermogen levert.
Deze combinatie kan ruimtes tot 28 m² effectief verwarmen. De unit is volledig IPX5-waterdicht en voorzien van een kabel van 500 cm, waardoor een flexibele plaatsing mogelijk is.
✔ Wattage: 2200 W
✔ Voltage: 230 V
✔ Frequentie: 50 Hz
✔ Verwarmingscapaciteit: tot 25 m²
✔ Waterdichtheid: IPX5
✔ Kabellengte: 500 cm
✔ Materiaal: metaal
✔ Kleur: wit
✔ Lichtkleur: Amber
✔ Afmetingen: 2080 × 420 × 42 mm
✔ Gewicht: 11 kg
✔ Garantie: 2 jaar
Deze Heliosa Obelisk 66 Lichtgevende staander met Heliosa 9 Terrasverwarming biedt een unieke combinatie van krachtige infraroodverwarming en sfeervolle LED-verlichting, ideaal voor terrassen, patio’s, horecatoepassingen en exclusieve buitenruimtes.
Grondzeil PVC – Diverse Maten – 680 g/m²
Dit uiterst stevige grondzeil is vervaardigd uit hoogwaardig PVC van maar liefst 680 g/m², wat zorgt voor maximale duurzaamheid, scheurvastheid en een lange levensduur. Dankzij het gladde PVC-oppervlak is het zeil zeer eenvoudig te reinigen, zelfs na intensief gebruik. Ideaal als beschermende onderlaag voor vouwtenten, opslagtenten, marktkramen of andere professionele toepassingen.
Reparatieset Multi Solution Tape – Type A – 7,6 × 30 cm
De Multi Solution Tape Type A is een veelzijdige reparatiestrip die ideaal is voor het herstellen van scheuren en beschadigingen aan uiteenlopende materialen.
Deze tape is perfect geschikt voor de buitenzijde van polyester dakzeilen van vouwtenten, evenals voor de binnenzijde van bedrukte polyester dakzeilen (PU-coatingzijde).
De standaardverpakking bevat een strip van 7,6 × 30 cm, inclusief handleiding en alcoholdoekjes om het te herstellen oppervlak optimaal te reinigen.
Deze reparatieset met Multi Solution Tape Type A biedt een snelle, duurzame en veelzijdige oplossing voor het herstellen van diverse materialen, zowel thuis als onderweg.
Standaard haring (T-piket) – 50 cm
Deze standaard T-haring met een lengte van 50 cm is geschikt voor het stevig verankeren van tentsystemen op zachte ondergrond. Het ontwerp zorgt voor een stabiele en betrouwbare bevestiging.
✔ Type: T-piket / standaard haring
✔ Lengte: 50 cm
✔ Toepassing: verankering van tenten op zachte ondergrond
✔ Functie: zorgt voor stabiliteit en veilige bevestiging
Deze haring vormt een duurzaam en praktisch bevestigingselement voor diverse tentstructuren.
Om u de beste ervaring te bieden, gebruiken we technologieën zoals cookies om apparaatinformatie op te slaan en/of te raadplegen. Als u instemt met deze technologieën, kunnen we gegevens zoals surfgedrag of unieke ID's op deze site verwerken. Als u niet instemt of uw instemming intrekt, kan dit een negatieve invloed hebben op bepaalde functies en mogelijkheden.