VARMA 304 – 2000 W – IPX5
Draaibare wandverwarmer met een gegoten aluminium behuizing en een symmetrische reflector met een stralingshoek van 72°. Geschikt voor zowel binnen- als buitengebruik. De IPX5-beschermingsgraad garandeert waterdichtheid en bescherming tegen regen en waterstralen.
Een duurzame en waterdichte wandverwarmer voor professioneel gebruik binnen en buiten.
€ 250,00 excl. BTW - € 302,50 incl. BTW
Beschikbaar via nabestelling. Levertermijn 10-14 dagen
Beschikbaar via nabestelling. Levertermijn 10-14 dagen
VARMA 304 – 2000 W – IPX5
Draaibare wandverwarmer met een gegoten aluminium behuizing en een symmetrische reflector met een stralingshoek van 72°. Geschikt voor zowel binnen- als buitengebruik. De IPX5-beschermingsgraad garandeert waterdichtheid en bescherming tegen regen en waterstralen.
Specificaties
✔ Vermogen: 2000 W
✔ Beschermingsgraad: IPX5 – waterdicht, beschermd tegen regen en waterstralen
✔ Installatie: draaibaar wandmodel
✔ Behuizing: gegoten aluminium
✔ Reflector: symmetrisch, 72° stralingshoek
✔ Inbegrepen accessoires: RVS-beschermrooster, wandbeugel
✔ Aanbevolen installatiehoogte: 2,30 – 2,50 m
✔ Afmetingen toestel: 49 × 12 × 10 cm
✔ Verpakking: 56 × 18 × 18 cm
✔ Nettogewicht: 1,70 kg
✔ Brutogewicht: 2,30 kg
Een duurzame en waterdichte wandverwarmer voor professioneel gebruik binnen en buiten.
Reparatieset Multi Solution Tape – Type A – 7,6 × 30 cm
De Multi Solution Tape Type A is een veelzijdige reparatiestrip die ideaal is voor het herstellen van scheuren en beschadigingen aan uiteenlopende materialen.
Deze tape is perfect geschikt voor de buitenzijde van polyester dakzeilen van vouwtenten, evenals voor de binnenzijde van bedrukte polyester dakzeilen (PU-coatingzijde).
De standaardverpakking bevat een strip van 7,6 × 30 cm, inclusief handleiding en alcoholdoekjes om het te herstellen oppervlak optimaal te reinigen.
Deze reparatieset met Multi Solution Tape Type A biedt een snelle, duurzame en veelzijdige oplossing voor het herstellen van diverse materialen, zowel thuis als onderweg.
Aluminium frame – vouwtent 4 x 4 m AluLite (wanddikte 1,5 mm)
Dit aluminium frame is geschikt voor vouwtenten met een afmeting van 4 x 4 m uit de AluLite-reeks.
Het frame is vervaardigd uit hoogwaardig aluminium met een wanddikte van 1,5 mm. De buizen hebben een robuuste afmeting van 42 x 42 mm, wat zorgt voor een ideale combinatie van stevigheid, stabiliteit en laag gewicht.
Het dakframe is voorzien van een groene veer, die ervoor zorgt dat het dakzeil steeds mooi strak en gespannen blijft.
Is een onderdeel van je frame beschadigd? Geen probleem — alle onderdelen zijn afzonderlijk verkrijgbaar, zodat je jouw vouwtent snel en eenvoudig weer in perfecte staat kunt brengen.
Aluminium frame – vouwtent 3 x 4,5 m AluLite (wanddikte 1,5 mm)
Dit aluminium frame is geschikt voor vouwtenten met een afmeting van 3 x 4,5 m uit de AluLite-reeks.
Het frame is vervaardigd uit hoogwaardig aluminium met een wanddikte van 1,5 mm. De buizen hebben een robuuste afmeting van 42 x 42 mm, wat zorgt voor een uitstekende balans tussen stevigheid en laag gewicht.
Het dakframe is uitgerust met een groene veer, die ervoor zorgt dat het dakzeil steeds mooi strak en gespannen blijft.
Beoordelingen
Er zijn nog geen beoordelingen.