Verbindingsstuk voor Airspace-tenten – 3 × 3 m
Met dit verbindingsstuk koppelt u eenvoudig twee Airspace-tenten van 3 × 3 meter aan elkaar.
U kunt hiermee eindeloos combineren en uitbreiden: een lange rij tenten, een vierkante opstelling, een centrale tent met kleinere tenten eromheen… alles is mogelijk! Het verbindingsstuk zorgt voor een naadloze, wind- en waterdichte overgang tussen beide tenten.
€ 139,90 - € 233,00Prijsklasse: € 139,90 tot € 233,00
Verbindingsstuk voor Airspace-tenten – 3 × 3 m
Met dit verbindingsstuk koppelt u eenvoudig twee Airspace-tenten van 3 × 3 meter aan elkaar.
U kunt hiermee eindeloos combineren en uitbreiden: een lange rij tenten, een vierkante opstelling, een centrale tent met kleinere tenten eromheen… alles is mogelijk!
Het verbindingsstuk zorgt voor een naadloze, wind- en waterdichte overgang tussen beide tenten.
Net zoals bij de zijwanden wordt het verbindingsstuk met stevige YKK-ritsen aan het dakzeil vastgemaakt, zodat beide tenten één mooi geheel vormen. Het systeem blijft flexibel, strak en professioneel, ideaal voor beurzen, evenementen, promotieactiviteiten en tijdelijke opstellingen.
Verbindingsstukken zijn beschikbaar in alle standaardkleuren: zwart, wit, blauw, rood, zandkleur, geel, oranje en groen.
Let op: deze verbindingsstukken kunnen niet bedrukt worden.
Specificaties
✔ Geschikt voor Airspace-tenten van 3 × 3 m
✔ Eenvoudige montage met YKK-ritsen
✔ Beschikbaar in alle standaardkleuren
✔ Niet bedrukbaar
✔ Zorgt voor een wind- en waterdichte koppeling
Met dit verbindingsstuk creëert u snel en eenvoudig grotere opstellingen en professionele combinaties van meerdere Airspace-tenten.
| Kleur | Blauw, Geel, Tomaat rood, Wit, Zwart |
|---|
Afdekzeilen – Set van 2 – Multitarp 120 g/m² – Zwart
Deze set van twee stevige afdekzeilen biedt een duurzame bescherming voor de binnenzijde van je tentzeil tijdens het opzetten en afbreken. Het tentdoek komt daarbij vaak in contact met de grond, wat vlekken, vocht of beschadigingen kan veroorzaken. Met deze afdekzeilen creëer je een betrouwbare beschermlaag zodat je zeil schoon en onbeschadigd blijft.
De zeilen zijn vervaardigd uit duurzaam multitarp-materiaal van 120 g/m², een zwaardere kwaliteit dan standaard afdekzeilen. Hierdoor zijn ze geschikt voor zowel professioneel gebruik als intensieve toepassingen. Dankzij de geïntegreerde aluminium bevestigingsogen kunnen de zeilen stevig worden vastgezet, zodat ze netjes op hun plaats blijven — ook op oneffen terrein of bij winderige omstandigheden.
Waterzak voor Airspace-tent – langwerpig
Deze langwerpige waterzak is speciaal ontworpen om de zijwanden van uw Airspace-tent strak en stabiel op spanning te houden.
De waterzak wordt eenvoudig op de PVC-stroken onderaan de zijwanden gelegd en kan op drie punten aan de wand worden bevestigd voor optimale stabiliteit. De waterzak wordt leeg geleverd en kan ter plaatse met water worden gevuld, wat een praktisch en flexibel alternatief vormt voor zandzakken.
Zandzak voor Airspace-tenten – geschikt voor 3x3m – 4x4m – 5x5m – 6x6m
Deze zandzak is speciaal ontworpen om perfect rond de poot van een Airspace-tent van 3x3m – 4x4m – 5x5m – 6x6m te passen.
Dankzij de stevige kliksluitingen wordt de zandzak eenvoudig en veilig aan het tentframe bevestigd, zodat uw tent stabiel blijft staan, zelfs bij wind of op harde ondergrond waar haringen niet gebruikt kunnen worden.
Om u de beste ervaring te bieden, gebruiken we technologieën zoals cookies om apparaatinformatie op te slaan en/of te raadplegen. Als u instemt met deze technologieën, kunnen we gegevens zoals surfgedrag of unieke ID's op deze site verwerken. Als u niet instemt of uw instemming intrekt, kan dit een negatieve invloed hebben op bepaalde functies en mogelijkheden.