Verbindingsstuk voor Airspace-tenten – 3 × 3 m naar 4 × 4 m
Koppel eenvoudig een Airspace-tent van 3 × 3 m met een grotere uitvoering van 4 × 4 m.
Met dit verbindingsstuk creëer je moeiteloos grotere configuraties: een rij tenten in verschillende formaten, een vierkante opstelling of één grote centrale tent met kleinere units errond – alles is mogelijk.
€ 160,50
Verbindingsstuk voor Airspace-tenten – 3 × 3 m naar 4 × 4 m
Koppel eenvoudig een Airspace-tent van 3 × 3 m met een grotere uitvoering van 4 × 4 m.
Met dit verbindingsstuk creëer je moeiteloos grotere configuraties: een rij tenten in verschillende formaten, een vierkante opstelling of één grote centrale tent met kleinere units errond – alles is mogelijk.
Het verbindingsstuk wordt, net zoals de zijwanden, met stevige YKK-ritsen aan het dakzeil van beide tenten bevestigd en vormt zo één strak geheel zonder openingen.
Het is beschikbaar in alle standaardkleuren (zwart, wit, blauw, rood, zandkleur, geel, oranje en groen) en sluit perfect aan bij de rest van de Airspace-accessoires.
Bedrukking is niet mogelijk.
Specificaties
✔ Geschikt voor koppeling van 3 × 3 m en 4 × 4 m Airspace-tenten
✔ Bevestiging met sterke YKK-ritsen ✔ Strakke, windvrije verbinding
✔ Beschikbaar in alle standaardkleuren
✔ Niet bedrukbaar
Dit verbindingsstuk biedt een eenvoudige en betrouwbare oplossing om Airspace-tenten in verschillende formaten naadloos met elkaar te koppelen.
| Kleur | Blauw, Geel, Tomaat rood, Wit, Zwart |
|---|
Verbindingsstuk voor Airspace-tenten – 4 × 4 m naar 5 × 5 m
Met dit verbindingsstuk koppelt u probleemloos een Airspace-tent van 4 × 4 m aan een model van 5 × 5 m.
Zo creëert u in een handomdraai grotere opstellingen: een rij tenten in verschillende formaten, een groot centraal plein met omliggende tenten, of een volledig modulair eventconcept – alles is mogelijk.
Ophangsysteem voor Verlichting – Airspace Opblaasbare Tent
Dit ophangsysteem is speciaal ontworpen om eenvoudig en veilig verlichting te installeren in een Airspace opblaasbare tent van 3×3 – 4×4 – 5×5 – 6×6 m.
Dankzij de vier haken op de hoeken kan de verlichtingsplaat rechtstreeks worden vastgeklikt aan de lusjes op de buizen van het Airspace-frame .
De lange stroomkabel kan netjes boven een buis worden weggewerkt, zodat alles ordelijk en discreet blijft.
Batterijpomp voor Airspace Opblaasbare Tent
Deze batterijpomp is ideaal om uw Airspace opblaasbare tent snel en moeiteloos op te blazen.
De pomp wordt geleverd inclusief oplader en handige draagtas, zodat u ze veilig kunt vervoeren en steeds binnen handbereik hebt.
De gewenste druk kan vooraf eenvoudig worden ingesteld.
Zodra de ingestelde druk is bereikt, schakelt de pomp automatisch uit, wat zorgt voor een veilige en gecontroleerde inflatie van de tent.
Om u de beste ervaring te bieden, gebruiken we technologieën zoals cookies om apparaatinformatie op te slaan en/of te raadplegen. Als u instemt met deze technologieën, kunnen we gegevens zoals surfgedrag of unieke ID's op deze site verwerken. Als u niet instemt of uw instemming intrekt, kan dit een negatieve invloed hebben op bepaalde functies en mogelijkheden.