Verbindingsstuk voor Airspace-tenten – 3 × 3 m naar 5 × 5 m
Met dit verbindingsstuk koppelt u eenvoudig een Airspace-tent van 3 × 3 m aan een Airspace-tent van 5 × 5 m.
Zo creëert u probleemloos grotere combinaties, tentcomplexen of creatieve lay-outs zoals een rij gekoppelde formaten, een centraal paviljoen met kleinere tenten errond of een volledig modulair tentdorp.
€ 204,30
Verbindingsstuk voor Airspace-tenten – 3 × 3 m naar 5 × 5 m
Met dit verbindingsstuk koppelt u eenvoudig een Airspace-tent van 3 × 3 m aan een Airspace-tent van 5 × 5 m.
Zo creëert u probleemloos grotere combinaties, tentcomplexen of creatieve lay-outs zoals een rij gekoppelde formaten, een centraal paviljoen met kleinere tenten errond of een volledig modulair tentdorp.
Het verbindingsstuk wordt – net als de zijwanden – met sterke YKK-ritsen waterdicht aan het dakzeil bevestigd, zodat beide tenten één stabiel geheel vormen.
Verbindingsstukken zijn verkrijgbaar in alle standaardkleuren (zwart, wit, blauw, rood, zandkleur, geel, oranje en groen) en zijn niet bedrukbaar.
Specificaties
✔ Geschikt voor koppeling 3 × 3 m → 5 × 5 m
✔ Bevestiging met stevige YKK-ritsen
✔ Water- en winddichte overgang
✔ Beschikbaar in alle standaardkleuren
✔ Modulair systeem voor flexibele tentopstellingen
Dit verbindingsstuk vormt een betrouwbare en perfect passende oplossing om Airspace-tenten van 3 × 3 m en 5 × 5 m professioneel met elkaar te verbinden.
| Kleur | Blauw, Geel, Tomaat rood, Wit, Zwart |
|---|
Verbindingsstuk voor Airspace-tenten – 3 × 3 m naar 4 × 4 m
Koppel eenvoudig een Airspace-tent van 3 × 3 m met een grotere uitvoering van 4 × 4 m.
Met dit verbindingsstuk creëer je moeiteloos grotere configuraties: een rij tenten in verschillende formaten, een vierkante opstelling of één grote centrale tent met kleinere units errond – alles is mogelijk.
Langwerpige zandzak voor Airspace-tent
Deze langwerpige zandzak is ontworpen om de zijwanden van uw Airspace-tent netjes strak op spanning te houden.
De zandzak wordt eenvoudig op de PVC-stroken onderaan de zijwanden gelegd en op drie punten aan de wand bevestigd, zodat deze netjes op zijn plaats blijft, zelfs bij wind.De zandzak wordt leeg geleverd en kan naar wens worden gevuld. Er is ook een gevulde versie beschikbaar.
Multifunctionele klaptafel – aluminium frame 3 x 0,55 m
Deze multifunctionele klaptafel met een stevig aluminium frame (hex 40 mm) is ideaal voor handelaars, exposanten en organisatoren die op zoek zijn naar een praktische werk- of displaytafel.
De tafel is licht, duurzaam en in slechts enkele seconden op- of af te bouwen.
Zowel het frame als het opvouwbare tafelblad zijn volledig uit aluminium vervaardigd, wat zorgt voor een lange levensduur en eenvoudige reiniging.
De tafel is geschikt voor binnen- en buitengebruik en wordt standaard geleverd in handige draagtassen uit polyester.
De tafel is bovendien in hoogte verstelbaar, met drie standen: 95 cm, 100 cm en 110 cm, zodat je ze perfect kunt aanpassen aan elke situatie.
Een professionele, veelzijdige en gebruiksvriendelijke klaptafel – ideaal voor markten, beurzen, evenementen of mobiele werkruimtes.
Om u de beste ervaring te bieden, gebruiken we technologieën zoals cookies om apparaatinformatie op te slaan en/of te raadplegen. Als u instemt met deze technologieën, kunnen we gegevens zoals surfgedrag of unieke ID's op deze site verwerken. Als u niet instemt of uw instemming intrekt, kan dit een negatieve invloed hebben op bepaalde functies en mogelijkheden.