Verbindingsstuk voor Airspace-tenten – 5 × 5 m naar 5 × 5 m
Met dit verbindingsstuk koppelt u probleemloos twee Airspace-tenten van 5 × 5 m aan elkaar.
Zo creëert u moeiteloos grotere en volledig modulaire opstellingen: een rij gekoppelde tenten, een groot overdekt plein of een flexibel eventconcept met meerdere zones.
€ 185,70
Verbindingsstuk voor Airspace-tenten – 5 × 5 m naar 5 × 5 m
Met dit verbindingsstuk koppelt u probleemloos twee Airspace-tenten van 5 × 5 m aan elkaar.
Zo creëert u moeiteloos grotere en volledig modulaire opstellingen: een rij gekoppelde tenten, een groot overdekt plein of een flexibel eventconcept met meerdere zones.
Net zoals de zijwanden wordt het verbindingsstuk met stevige YKK-ritsen aan het dakzeil van beide tenten vastgemaakt.
Hierdoor ontstaat een strakke, betrouwbare en weerbestendige verbinding tussen de twee structuren.
De verbindingsstukken zijn beschikbaar in alle standaardkleuren: zwart, wit, blauw, rood, zandkleur, geel, oranje en groen.
Ze zijn niet bedrukbaar, maar sluiten altijd perfect aan bij de standaard Airspace-elementen.
Voordelen
✔ Eenvoudige koppeling tussen twee 5 × 5 m Airspace-tenten
✔ Stevige YKK-ritsen voor een veilige, waterdichte verbinding
✔ Ideaal voor grote, veelzijdige eventopstellingen
✔ Verkrijgbaar in alle standaardkleuren
✔ Strakke, duurzame en weerbestendige afwerking
Dit verbindingsstuk maakt uw Airspace-opstelling volledig modulair, zodat u elke gewenste tentconfiguratie kunt realiseren.
| Kleur | Blauw, Geel, Tomaat rood, Wit, Zwart |
|---|
Verbindingsstuk voor Airspace-tenten – 3 × 3 m
Met dit verbindingsstuk koppelt u eenvoudig twee Airspace-tenten van 3 × 3 meter aan elkaar.
U kunt hiermee eindeloos combineren en uitbreiden: een lange rij tenten, een vierkante opstelling, een centrale tent met kleinere tenten eromheen… alles is mogelijk! Het verbindingsstuk zorgt voor een naadloze, wind- en waterdichte overgang tussen beide tenten.
Ophangsysteem voor Verlichting – Airspace Opblaasbare Tent
Dit ophangsysteem is speciaal ontworpen om eenvoudig en veilig verlichting te installeren in een Airspace opblaasbare tent van 3×3 – 4×4 – 5×5 – 6×6 m.
Dankzij de vier haken op de hoeken kan de verlichtingsplaat rechtstreeks worden vastgeklikt aan de lusjes op de buizen van het Airspace-frame .
De lange stroomkabel kan netjes boven een buis worden weggewerkt, zodat alles ordelijk en discreet blijft.
Multifunctionele klaptafel – aluminium frame 3 x 0,55 m
Deze multifunctionele klaptafel met een stevig aluminium frame (hex 40 mm) is ideaal voor handelaars, exposanten en organisatoren die op zoek zijn naar een praktische werk- of displaytafel.
De tafel is licht, duurzaam en in slechts enkele seconden op- of af te bouwen.
Zowel het frame als het opvouwbare tafelblad zijn volledig uit aluminium vervaardigd, wat zorgt voor een lange levensduur en eenvoudige reiniging.
De tafel is geschikt voor binnen- en buitengebruik en wordt standaard geleverd in handige draagtassen uit polyester.
De tafel is bovendien in hoogte verstelbaar, met drie standen: 95 cm, 100 cm en 110 cm, zodat je ze perfect kunt aanpassen aan elke situatie.
Een professionele, veelzijdige en gebruiksvriendelijke klaptafel – ideaal voor markten, beurzen, evenementen of mobiele werkruimtes.
Om u de beste ervaring te bieden, gebruiken we technologieën zoals cookies om apparaatinformatie op te slaan en/of te raadplegen. Als u instemt met deze technologieën, kunnen we gegevens zoals surfgedrag of unieke ID's op deze site verwerken. Als u niet instemt of uw instemming intrekt, kan dit een negatieve invloed hebben op bepaalde functies en mogelijkheden.