Handborstel met lange arm
Deze handborstel met verlengde arm is ontworpen voor het grondig en efficiënt reinigen van tentzeilen, schaduwdoeken, luifels en andere textieldoeken. Dankzij de lange arm bereikt u moeiteloos moeilijk toegankelijke plaatsen, zonder in te boeten op controle of comfort.
Deze handborstel combineert duurzaamheid, bereik en reinigingskracht en is een praktisch hulpmiddel voor professioneel onderhoud van doekmaterialen.
€ 17,80 excl. BTW - € 21,54 incl. BTW
Handborstel met lange arm
Deze handborstel met verlengde arm is ontworpen voor het grondig en efficiënt reinigen van tentzeilen, schaduwdoeken, luifels en andere textieldoeken. Dankzij de lange arm bereikt u moeiteloos moeilijk toegankelijke plaatsen, zonder in te boeten op controle of comfort.
Specificaties
✔ Toepassing: reinigen van tentzeilen, schaduwdoeken, luifels en doeken
✔ Ontwerp: verlengde arm voor beter bereik
✔ Borstelharen: PBT (polybutyleentereftalaat)
✔ Eigenschappen borstelharen:
– nemen geen water op
– behouden veerkracht, ook bij nat gebruik
– hittebestendig tot 134 °C
✔ Onderhoud: borstelkop geschikt voor kookwas
Deze handborstel combineert duurzaamheid, bereik en reinigingskracht en is een praktisch hulpmiddel voor professioneel onderhoud van doekmaterialen.
Owatrol houtverzadiger voor exotische houtsoorten – mat & kleurloos
Deze matte en kleurloze houtverzadiger is speciaal ontwikkeld voor de bescherming van exotische houtsoorten. Op basis van alkydharsen en natuurlijke oliën dringt het product diep in het hout door en beschermt het tegen schimmel, uv-straling en vergrijzing, zonder een film te vormen.
Deze Owatrol houtverzadiger biedt een duurzame bescherming met behoud van de natuurlijke uitstraling van hout, ideaal voor houten palen van stretchtenten, pagodetenten en andere toepassingen in exotisch of hard hout.
Tear-Aid Type A – Reparatierol 900 × 7,6 cm – Incl. Handleiding & Alcoholdoekjes De Tear-Aid Type A reparatierol is een uiterst sterke en flexibele oplossing voor het herstellen van scheuren en beschadigingen in een brede waaier aan materialen. Dankzij de extra lange rol van 900 × 7,6 cm kun je zowel kleine als zeer grote herstellingen uitvoeren, geheel op maat geknipt. De set wordt geleverd met een handleiding en alcoholdoekjes om het te herstellen oppervlak optimaal te reinigen. Type A is geschikt voor de buitenzijde van polyester dakzeilen van vouwtenten, evenals de PU-coatingzijde van bedrukte polyester dakzeilen. Dit type is niet geschikt voor PVC of vinyl, maar is bijzonder veelzijdig voor talloze andere toepassingen. Deze Tear-Aid Type A reparatierol biedt een uiterst flexibele, sterke en langdurige herstelsoplossing voor tentzeilen, zeilen, luchtbedden en talloze andere materialen.
Reparatieset Tear-Aid – Type B – 7,6 × 30 cm
De Tear-Aid Type B reparatieset is speciaal ontwikkeld voor het herstellen van scheuren en beschadigingen in PVC- en vinylmaterialen, inclusief oppervlakken met een PVC-coating.
Deze set is ideaal voor pagodetenten, PVC-partytenten, PVC Light-vouwtenten en de binnenzijde van polyester dakzeilen zonder bedrukking (PVC-coatingzijde).
Het is geschikt voor allerhande PVC-toepassingen zoals kunststoframen, vrachtwagendekzeilen, opblaasbare zwembaden, vijverfolie, nautische producten, waterbedden, buitententen en vele andere waterdichte materialen.
De Tear-Aid Type B reparatieset biedt een snelle, sterke en duurzame oplossing voor het herstellen van PVC- en vinylmaterialen, zowel voor professioneel als recreatief gebruik.
Om u de beste ervaring te bieden, gebruiken we technologieën zoals cookies om apparaatinformatie op te slaan en/of te raadplegen. Als u instemt met deze technologieën, kunnen we gegevens zoals surfgedrag of unieke ID's op deze site verwerken. Als u niet instemt of uw instemming intrekt, kan dit een negatieve invloed hebben op bepaalde functies en mogelijkheden.