Sproeikop voor bidon
Deze sproeikop maakt het reinigen eenvoudiger en efficiënter door reinigingsproducten gelijkmatig te verdelen over het oppervlak. De sproeikop wordt rechtstreeks op de jerrycan geschroefd en zorgt voor een gecontroleerde dosering zonder verspilling.
Deze sproeikop is een praktische en ergonomische oplossing voor sneller, nauwkeuriger en zuiniger reinigen.
€ 8,00 excl. BTW - € 9,68 incl. BTW
Sproeikop voor bidon
Deze sproeikop maakt het reinigen eenvoudiger en efficiënter door reinigingsproducten gelijkmatig te verdelen over het oppervlak. De sproeikop wordt rechtstreeks op de jerrycan geschroefd en zorgt voor een gecontroleerde dosering zonder verspilling.
Specificaties
✔ Toepassing: gelijkmatig aanbrengen van reinigingsproducten
✔ Montage: eenvoudig op de jerrycan te draaien
✔ Gebruik: comfortabele bediening met één hand
✔ Dosering: gecontroleerde en gelijkmatige spray
✔ Ergonomie: praktisch handvat voor stabiel gebruik
✔ Efficiëntie: voorkomt onnodig productverlies
Deze sproeikop is een praktische en ergonomische oplossing voor sneller, nauwkeuriger en zuiniger reinigen.
Je moet ingelogd zijn om een beoordeling te plaatsen.
Spanband met lus en gesp – 270 cm – zwart
Deze spanband, ook wel stormriem genoemd, is ontworpen voor een veilige en betrouwbare verankering van tenten. Dankzij de combinatie van lus en gesp kan de band snel en stevig worden bevestigd, wat bijdraagt aan extra stabiliteit bij wind en wisselende weersomstandigheden.
Deze spanband van 270 cm is een praktische en duurzame oplossing voor het correct en veilig vastzetten van uw tent.
Tear-Aid Type B – Reparatierol 900 × 7,6 cm – Incl. Handleiding & Alcoholdoekjes De Tear-Aid Type B reparatierol is een duurzame en betrouwbare oplossing voor het herstellen van scheuren en beschadigingen in PVC-, vinyl- en PVC-gecoate materialen. De extra lange rol van 900 × 7,6 cm maakt het mogelijk om zowel kleine als grote herstellingen perfect op maat uit te voeren. De set bevat alcoholdoekjes en een handleiding voor een correcte voorbereiding en een optimale hechting. Type B is geschikt voor pagodetenten, PVC-partytenten, PVC-Light-vouwtenten en voor de PVC-coatingzijde van polyester dakzeilen zonder bedrukking. Dankzij de directe hechting van 90% en de volledige uitharding na 24 uur is deze tape ideaal voor permanent waterdichte reparaties. Deze Tear-Aid Type B reparatierol biedt een snelle, sterke en langdurige oplossing voor het herstellen van PVC- en vinylmaterialen, zowel voor professioneel als recreatief gebruik.
Reparatieset Multi Solution Tape – Type A – 7,6 × 30 cm
De Multi Solution Tape Type A is een veelzijdige reparatiestrip die ideaal is voor het herstellen van scheuren en beschadigingen aan uiteenlopende materialen.
Deze tape is perfect geschikt voor de buitenzijde van polyester dakzeilen van vouwtenten, evenals voor de binnenzijde van bedrukte polyester dakzeilen (PU-coatingzijde).
De standaardverpakking bevat een strip van 7,6 × 30 cm, inclusief handleiding en alcoholdoekjes om het te herstellen oppervlak optimaal te reinigen.
Deze reparatieset met Multi Solution Tape Type A biedt een snelle, duurzame en veelzijdige oplossing voor het herstellen van diverse materialen, zowel thuis als onderweg.
Om u de beste ervaring te bieden, gebruiken we technologieën zoals cookies om apparaatinformatie op te slaan en/of te raadplegen. Als u instemt met deze technologieën, kunnen we gegevens zoals surfgedrag of unieke ID's op deze site verwerken. Als u niet instemt of uw instemming intrekt, kan dit een negatieve invloed hebben op bepaalde functies en mogelijkheden.
Beoordelingen
Er zijn nog geen beoordelingen.