Horizontale Buis – Pagodetent 3 × 3 m
De pagodetent van 3 × 3 m bevat vier horizontale buizen van 3 meter, elk uit één stuk.
Deze buizen vormen de volledige dakconstructie van de tent en dienen tegelijk als geleider voor de zijwanden, die via keder in de profielen worden geschoven.
€ 178,20 excl. BTW - € 215,62 incl. BTW
Horizontale Buis – Pagodetent 3 × 3 m
De pagodetent van 3 × 3 m bevat vier horizontale buizen van 3 meter, elk uit één stuk.
Deze buizen vormen de volledige dakconstructie van de tent en dienen tegelijk als geleider voor de zijwanden, die via keder in de profielen worden geschoven.
Specificaties
✔ Lengte: 3 m
✔ Uit één stuk
✔ Onderdeel van de dakconstructie
✔ Geschikt voor zijwanden met keder
Deze horizontale buizen zorgen voor een stabiele dakstructuur én een perfect wind- en waterdichte montage van de zijwanden.
| Kleur | 3×3, 4×4, 5×5, 6×6 |
|---|
Je moet ingelogd zijn om een beoordeling te plaatsen.
Kruiskabel voor Pagodetent
Een pagodetent bevat twee kruiskabels die diagonaal in het dakframe worden bevestigd.
Deze kabels verhogen de stevigheid van het volledige dakframe en zorgen ervoor dat het gewicht en de spanning van het dakzeil optimaal worden verdeeld.
Op de kruising van beide kabels rust de centrale mast van de tent, waardoor deze exact in het midden blijft staan en de constructie stabiel blijft.
Dit artikel omvat één kruiskabel.
Masttop voor Pagodetent – Bescherming van Dakzeil & Basis voor Vlagmontage
Dit onderdeel is standaard bevestigd aan het uiteinde van de centrale mast van een pagodetent.
De masttop voorkomt dat de centrale mast door het dakzeil zou schuiven en beschermt zo het doek tegen beschadiging.
Daarnaast dient dit stuk als stevige basis voor het monteren van een vlag boven op de pagode, ideaal voor extra zichtbaarheid of branding tijdens evenementen.
Stormriem voor Pagode tenten
Deze stormriem zorgt voor een uiterst sterke en betrouwbare verankering van grote tentconstructies, zoals pagodetenten en kadertenten. Dankzij het gesplitste Y-vormige uiteinde kan de stormriem aan twee haringen tegelijk worden bevestigd, waardoor de krachten beter worden verdeeld en de stabiliteit van de tent aanzienlijk verhoogt.
Om u de beste ervaring te bieden, gebruiken we technologieën zoals cookies om apparaatinformatie op te slaan en/of te raadplegen. Als u instemt met deze technologieën, kunnen we gegevens zoals surfgedrag of unieke ID's op deze site verwerken. Als u niet instemt of uw instemming intrekt, kan dit een negatieve invloed hebben op bepaalde functies en mogelijkheden.
Beoordelingen
Er zijn nog geen beoordelingen.