Horizontale buis 177 cm – Pagodetent 4 × 4 m
Deze horizontale buis van 177 cm is een onderdeel van de dakconstructie van een pagodetent van 4 × 4 meter.
De buis vormt samen met een tweede identieke buis één volledige horizontale draagbalk van het dakframe, waarin ook de zijwanden worden geschoven.
Beide buizen worden met een koppelstuk stevig aan elkaar verbonden.
€ 99,60 excl. BTW - € 120,52 incl. BTW
Horizontale buis 177 cm – Pagodetent -4 × 4 m
Deze horizontale buis van 177 cm is een onderdeel van de dakconstructie van een pagodetent van 4 × 4 meter.
De buis vormt samen met een tweede identieke buis één volledige horizontale draagbalk van het dakframe, waarin ook de zijwanden worden geschoven.
Beide buizen worden met een koppelstuk stevig aan elkaar verbonden.
Specificaties
✔ Lengte per buis: 177 cm
✔ Wordt per stuk verkocht
✔ Voor dakframe pagodetent 4 × 4 m
✔ Twee buizen vormen samen één volledige horizontale ligger
✔ Geschikt voor keder-zijwanden
Deze horizontale buis is een essentieel onderdeel van het dakframe en zorgt voor een stevige en correcte montage van uw pagodetent.
| Kleur | 3×3, 4×4, 5×5, 6×6 |
|---|
Je moet ingelogd zijn om een beoordeling te plaatsen.
Kruiskabel voor Pagodetent
Een pagodetent bevat twee kruiskabels die diagonaal in het dakframe worden bevestigd.
Deze kabels verhogen de stevigheid van het volledige dakframe en zorgen ervoor dat het gewicht en de spanning van het dakzeil optimaal worden verdeeld.
Op de kruising van beide kabels rust de centrale mast van de tent, waardoor deze exact in het midden blijft staan en de constructie stabiel blijft.
Dit artikel omvat één kruiskabel.
Masttop voor Pagodetent – Bescherming van Dakzeil & Basis voor Vlagmontage
Dit onderdeel is standaard bevestigd aan het uiteinde van de centrale mast van een pagodetent.
De masttop voorkomt dat de centrale mast door het dakzeil zou schuiven en beschermt zo het doek tegen beschadiging.
Daarnaast dient dit stuk als stevige basis voor het monteren van een vlag boven op de pagode, ideaal voor extra zichtbaarheid of branding tijdens evenementen.
Multifunctionele klaptafel – aluminium frame 1,40 x 0,70 m
Deze multifunctionele klaptafel met een stevig aluminium frame (hex 40 mm) is ideaal voor handelaars, exposanten en organisatoren die op zoek zijn naar een praktische werk- of displaytafel.
De tafel is licht, duurzaam en in slechts enkele seconden op- of af te bouwen.
Zowel het frame als het opvouwbare tafelblad zijn volledig uit aluminium vervaardigd, wat zorgt voor een lange levensduur en eenvoudige reiniging.
De tafel is geschikt voor zowel binnen- als buitengebruik en wordt standaard geleverd in handige draagtassen uit polyester.
Daarnaast is de tafel in hoogte verstelbaar met drie standen: 95 cm, 100 cm en 110 cm, zodat je ze perfect kunt aanpassen aan elke situatie.
Om u de beste ervaring te bieden, gebruiken we technologieën zoals cookies om apparaatinformatie op te slaan en/of te raadplegen. Als u instemt met deze technologieën, kunnen we gegevens zoals surfgedrag of unieke ID's op deze site verwerken. Als u niet instemt of uw instemming intrekt, kan dit een negatieve invloed hebben op bepaalde functies en mogelijkheden.
Beoordelingen
Er zijn nog geen beoordelingen.