Zijwand voor Stretchtent – Uitbreiding – 3 × 2,75 m – Gesloten
Uitbreidingswand voor een volledig wind- en waterdichte stretchtent Deze gesloten zijwand van 3 × 2,75 m is ontworpen als uitbreiding op een reeds geplaatste zijwand. Ze verhoogt het comfort onder de stretchtent aanzienlijk door wind, regen en warmteverlies te beperken.
Dankzij het identieke materiaal en kleurgebruik sluit de wand naadloos aan bij alle stretchtenten uit dezelfde reeks.
Zie beschrijving
€ 743,00 excl. BTW - € 899,03 incl. BTW
| Kleur | Gebroken wit – Gebroken wit, Sahara – Sahara, Taupe – Beige, Zand – Gebroken Wit, Zand – Zand, Zwart – Zwart |
|---|
Eucalyptus Houten Palenset – voor Stretchtent 6,5×10 m
Complete palenset voor een open en natuurlijke opstelling
Deze duurzame eucalyptus houten palenset is specifiek samengesteld voor de Easyflexx-stretchtent van 6,5×10 m.
De palen zijn zorgvuldig geselecteerd op diameter en lengte voor een stabiele en esthetische opstelling, ideaal voor een open en luchtige configuratie.
Zie beschrijving !!!!
Professionele Stretchtent – 10 x 17 m – Single Coated PVC 740 g/m² – met klemmen
Ontdek de professionele stretchtent van 10 x 17 meter, ook wel nomadentent genoemd — dé ideale oplossing voor wie flexibiliteit, elegantie en duurzaamheid wil combineren.
Perfect geschikt voor evenementen, zomerbars, terrassen, tuinen of festivals.
Dankzij het hoogwaardige elastische doek en de verplaatsbare palen (apart verkrijgbaar) pas je de vorm van de tent eenvoudig aan elke situatie aan: open bij mooi weer, deels gesloten bij wind, of volledig beschut bij regen.
Zelfs tijdens gebruik kan de opstelling eenvoudig aangepast worden.
Zo creëer je in een handomdraai een extra doorgang of wijzig je de positie van de palen, zonder de tent volledig te demonteren.
Zie beschrijving
Hiflexx professionele stretchtenten met klemmen 6.5×6.5
Onze professionele stretchtenten met klemmen, ook wel nomadententen genoemd, bieden een veelzijdige en stijlvolle oplossing voor elk buitenevenement, feest, zomerbar, terras of tuin. Dankzij het flexibele ontwerp en de hoogwaardige materialen past de tent zich moeiteloos aan elke situatie aan: volledig open bij mooi weer, deels gesloten bij wind of volledig beschut bij regen. Zelfs tijdens het evenement kunnen kleine aanpassingen eenvoudig worden uitgevoerd zonder de tent af te breken, zoals het creëren van een extra doorgang of het verplaatsen van een paal.
Zie beschrijving
Beoordelingen
Er zijn nog geen beoordelingen.