Vouwtent – AluForce – 2 x 3 m – PVC Light 450 g/m²
De vouwtent AluForce 2 x 3 m is een uiterst sterke en professionele oplossing voor intensief gebruik tijdens markten, beurzen, events of industriële toepassingen. Dankzij het duurzame aluminium frame en het gebruiksvriendelijke snelvouwsysteem kan de tent in minder dan één minuut worden opgezet door twee personen.
Alle verbindingsstukken zijn vervaardigd uit versterkt aluminium.
€ 688,50 - € 743,70Prijsklasse: € 688,50 tot € 743,70
Vouwtent – AluForce – 2 x 3 m – PVC Light 450 g/m²
De vouwtent AluForce 2 x 3 m is een uiterst sterke en professionele oplossing voor intensief gebruik tijdens markten, beurzen, events of industriële toepassingen. Dankzij het duurzame aluminium frame en het gebruiksvriendelijke snelvouwsysteem kan de tent in minder dan één minuut worden opgezet door twee personen.
Het dakzeil is vervaardigd uit PVC Light van 450 g/m², een hoogwaardig, brandvertragend (M2-norm) en volledig waterdicht materiaal dat ook UV-bestendig en onderhoudsvriendelijk is. De thermisch gelaste naden garanderen een perfecte afdichting, zelfs bij langdurige regenval.
Het frame bestaat uit vierkante aluminium profielen van 40 x 40 mm met een wanddikte van 2,5 mm, wat zorgt voor maximale stevigheid en een lange levensduur, zelfs bij dagelijks professioneel gebruik. Alle verbindingsstukken zijn vervaardigd uit versterkt aluminium.
Specificaties:
✔ Afmeting: 2 x 3 m
✔ Frame: aluminium 40 x 40 mm – wanddikte 2,5 mm
✔ Zeilmateriaal: PVC Light 450 g/m²
✔ 100% waterdicht, UV-bestendig en brandvertragend (M2)
✔ Thermisch gelaste naden
✔ Snelvouwsysteem – opzetten in minder dan 1 minuut
✔ Gewicht: ± 30 kg
✔ Geschikt voor intensief en professioneel gebruik
Een professionele, robuuste en volledig waterdichte vouwtent die optimale bescherming biedt bij elk weertype en jarenlang betrouwbaar blijft in gebruik.
| Formaat | 2x3 m |
|---|---|
| Materiaal frame | Aluminium 2,5 mm |
| Diameter buizen | 40x40 mm |
| Wanddikte buizen | 2,5 mm |
| Materiaal doek | PVC |
| Info materiaal zeil | 0.35 mm |
| Gewicht stof | 450 g/m² |
| Breedte | 3 m |
| Lengte | 2 m |
| Oppervlakte | 6 m |
| Hoogte | 3,3 m |
| Doorloophoogte | 2 m |
| Aantal personen staand vanaf | 7 |
| Aantal personen zittend vanaf | 4 |
| Kleur | Desert sand, Print, Wit, Zandkleur, Zwart |
|---|
Je moet ingelogd zijn om een beoordeling te plaatsen.
Vouwtent – AluForce – 2 x 3 m – Polyester 420D 320 g/m²
De vouwtent AluForce 2 x 3 m is een professionele tentoplossing die uitblinkt in stevigheid, duurzaamheid en gebruiksgemak. Dankzij het robuuste aluminium frame en het snelvouwsysteem kan de tent in minder dan één minuut worden opgezet door slechts twee personen – ideaal voor intensief gebruik op markten, evenementen of bouwplaatsen.
Dit zorgt voor uitzonderlijke stabiliteit, ook bij winderige omstandigheden.
Gegalvaniseerd gewicht – 15 kg
Dit roestvrije gewicht uit gegalvaniseerd staal is ideaal om je vouwtent stevig te verankeren. Geschikt voor vouwtenten alle afmetingen , u kan deze ook dubbel leggen . Rond elke poot wordt één gewicht geplaatst om de tent stabiel te houden, zelfs bij wind. Het gewicht bestaat uit twee puzzeldelen die eenvoudig rond de tentpoot in elkaar passen. Eén gewicht kan ook gebruikt worden om twee naast elkaar geplaatste tenten met elkaar te verbinden. Zie beschrijving
Aluminium frame – vouwtent 3 x 4,5 m (wanddikte 2,5 mm)
Dit aluminium frame is geschikt voor vouwtenten met een afmeting van 3 x 4,5 m.
Het frame is vervaardigd uit hoogwaardig aluminium met een wanddikte van 2,5 mm. De buizen hebben een robuuste afmeting van 40 x 40 mm en bieden maximale stevigheid en duurzaamheid.
Elk frame is uitgerust met een groene veer in het dakframe, die ervoor zorgt dat het dakzeil steeds mooi strak en gespannen blijft.
Zie beschrijving
Om u de beste ervaring te bieden, gebruiken we technologieën zoals cookies om apparaatinformatie op te slaan en/of te raadplegen. Als u instemt met deze technologieën, kunnen we gegevens zoals surfgedrag of unieke ID's op deze site verwerken. Als u niet instemt of uw instemming intrekt, kan dit een negatieve invloed hebben op bepaalde functies en mogelijkheden.
Beoordelingen
Er zijn nog geen beoordelingen.