Vouwtent AluLite – 3×3 m – Enkel het frame
De AluLite 3×3 m is een licht maar professioneel tentframe voor occasioneel en mobiel gebruik. Dankzij het aluminium frame met afgeronde hoeken, het lage gewicht en de snelle opzet is dit model ideaal voor markten, events, feestjes en promoties. Moet de tent langdurig buiten blijven staan? Kies dan voor een AluForce-model.
€ 367,40 excl. BTW - € 444,55 incl. BTW
Vouwtent AluLite – 3×3 m – Enkel het frame
De AluLite 3×3 m is een licht maar professioneel tentframe voor occasioneel en mobiel gebruik. Dankzij het aluminium frame met afgeronde hoeken, het lage gewicht en de snelle opzet is dit model ideaal voor markten, events, feestjes en promoties. Moet de tent langdurig buiten blijven staan? Kies dan voor een AluForce-model.
Technische specificaties
✔ Afmeting: 3 × 3 m
✔ Frameprofiel: aluminium 42 × 42 mm met afgeronde hoeken
✔ Wanddikte frame: 1,5 mm
✔ Constructie: schaarprofielen in aluminium, versterkte verbindingen
✔ Voetplaten: staal (gegalvaniseerd) voor optimale stabiliteit
✔ Hoogte-instelling: telescopische poten, ca. 195–230 cm doorloophoogte
✔ Snel opzetbaar: scharniersysteem met centrale verbinding
✔ Compatibiliteit: geschikt voor AluLite-dakzeilen en zijwanden
✔ Totaalgewicht: ca. 20–25 kg (zonder dakzeil)
✔ Gebruik: occasioneel professioneel gebruik, mobiele opstellingen, korte events
Samenvatting
Het AluLite 3×3 m frame biedt een lichte maar betrouwbare basis voor een professionele vouwtent. Dankzij het afgeronde aluminium profiel van 42×42 mm en de snelle montage is dit frame ideaal voor flexibel, kortstondig gebruik. Perfect voor wie al een dakzeil heeft of enkel het frame wil vervangen.
| Formaat | 3x3 m |
|---|---|
| Materiaal frame | Aluminium |
| Diameter buizen | 42x42mm |
| Wanddikte buizen | 1,5 mm |
| Gewicht | 30kg |
| Kleur | Standaard |
|---|
Je moet ingelogd zijn om een beoordeling te plaatsen.
Verbindingsstuk – aluminium vouwtentframe (2 schaarstukken)
Dit onderdeel is een essentieel onderdeel van aluminium vouwtentframes.
Het verbindt twee schaarstukken met een hoekpaal en zorgt voor extra stabiliteit van het frame.
✔ Verbindt 2 schaarstukken met de hoekpaal
✔ Bevindt zich onderaan de hoekpaal bij dichtplooien van het frame
✔ Duurzaam en betrouwbaar materiaal
✔ Eenvoudig te monteren en vervangen
Een belangrijk onderdeel om je vouwtent stabiel en veilig te houden.
Compleet schaarstuk – aluminium vouwtent 3 x 3 m / 3 x 4,5 m / 3 x 6 m
Dit complete schaarstuk is geschikt voor aluminium vouwtentframes van 3 x 3 m, 3 x 4,5 m en 3 x 6 m. Het verbindt de schaarprofielen in het frame en zorgt voor een stabiele structuur én een vlotte openings- en sluitbeweging van de tent. Ideaal als vervangonderdeel wanneer een bestaand schaarstuk beschadigd is of stroef werkt.
Frame voor vouwtent 4 x 8 m – AluForce aluminium 40 x 40 mm (2,5 mm wanddikte)
Dit vervangframe van 4 x 8 meter behoort tot de professionele AluForce-reeks, ontworpen voor intensief en langdurig gebruik. Het frame is volledig vervaardigd uit hoogwaardig aluminium met een wanddikte van 2,5 mm, wat zorgt voor uitzonderlijke stevigheid en stabiliteit, zelfs bij zware weersomstandigheden.
De profielen hebben een vierkante doorsnede van 40 x 40 mm, wat het frame niet alleen robuust maakt maar ook eenvoudig combineerbaar met alle standaardaccessoires. De typische groene veer in het dakframe – kenmerkend voor AluForce – houdt het dakzeil steeds perfect gespannen en voorkomt doorzakking bij regen.
Bovendien kunnen beschadigde onderdelen apart vervangen worden. Alle componenten zijn steeds op voorraad, zodat herstellingen snel en efficiënt uitgevoerd kunnen worden.
Zie beschrijving
Om u de beste ervaring te bieden, gebruiken we technologieën zoals cookies om apparaatinformatie op te slaan en/of te raadplegen. Als u instemt met deze technologieën, kunnen we gegevens zoals surfgedrag of unieke ID's op deze site verwerken. Als u niet instemt of uw instemming intrekt, kan dit een negatieve invloed hebben op bepaalde functies en mogelijkheden.
Beoordelingen
Er zijn nog geen beoordelingen.