Horizontale Buis – Pagodetent 3 × 3 m
De pagodetent van 3 × 3 m bevat vier horizontale buizen van 3 meter, elk uit één stuk.
Deze buizen vormen de volledige dakconstructie van de tent en dienen tegelijk als geleider voor de zijwanden, die via keder in de profielen worden geschoven.
€ 169,70 excl. BTW - € 205,34 incl. BTW
Horizontale Buis – Pagodetent 3 × 3 m
De pagodetent van 3 × 3 m bevat vier horizontale buizen van 3 meter, elk uit één stuk.
Deze buizen vormen de volledige dakconstructie van de tent en dienen tegelijk als geleider voor de zijwanden, die via keder in de profielen worden geschoven.
Specificaties
✔ Lengte: 3 m
✔ Uit één stuk
✔ Onderdeel van de dakconstructie
✔ Geschikt voor zijwanden met keder
Deze horizontale buizen zorgen voor een stabiele dakstructuur én een perfect wind- en waterdichte montage van de zijwanden.
| Kleur | 3×3, 4×4, 5×5, 6×6 |
|---|
Kruiskabel voor Pagodetent
Een pagodetent bevat twee kruiskabels die diagonaal in het dakframe worden bevestigd.
Deze kabels verhogen de stevigheid van het volledige dakframe en zorgen ervoor dat het gewicht en de spanning van het dakzeil optimaal worden verdeeld.
Op de kruising van beide kabels rust de centrale mast van de tent, waardoor deze exact in het midden blijft staan en de constructie stabiel blijft.
Dit artikel omvat één kruiskabel.
Masttop voor Pagodetent – Bescherming van Dakzeil & Basis voor Vlagmontage
Dit onderdeel is standaard bevestigd aan het uiteinde van de centrale mast van een pagodetent.
De masttop voorkomt dat de centrale mast door het dakzeil zou schuiven en beschermt zo het doek tegen beschadiging.
Daarnaast dient dit stuk als stevige basis voor het monteren van een vlag boven op de pagode, ideaal voor extra zichtbaarheid of branding tijdens evenementen.
Kederverbinding voor Pagodetenten
Deze kederverbinding wordt gebruikt om twee pagodetenten met kederprofiel stevig en waterdicht aan elkaar te koppelen. Door beide tenten via het kederprofiel met elkaar te verbinden, ontstaat één grote, winddichte structuur zonder open ruimtes tussen de tenten. Deze kederverbinding is essentieel wanneer twee pagodetenten naadloos moeten worden gekoppeld tot één grote, volledig gesloten tent.
Om u de beste ervaring te bieden, gebruiken we technologieën zoals cookies om apparaatinformatie op te slaan en/of te raadplegen. Als u instemt met deze technologieën, kunnen we gegevens zoals surfgedrag of unieke ID's op deze site verwerken. Als u niet instemt of uw instemming intrekt, kan dit een negatieve invloed hebben op bepaalde functies en mogelijkheden.