Verticale afdichting voor twee pagodetenten – keder – wit
Deze verticale afdichtingsset is ontworpen voor het netjes en waterdicht verbinden van twee keder-pagodetenten naast elkaar. De set zorgt voor een stabiele verticale koppeling en voorkomt openingen tussen de tenten.
Een praktische verbindingsoplossing die zorgt voor een nette, professionele en weerbestendige aansluiting tussen twee keder-pagodetenten.
€ 83,20 excl. BTW - € 100,67 incl. BTW
Verticale afdichting voor twee pagodetenten – keder – wit
Deze verticale afdichtingsset is ontworpen voor het netjes en waterdicht verbinden van twee keder-pagodetenten naast elkaar. De set zorgt voor een stabiele verticale koppeling en voorkomt openingen tussen de tenten.
Specificaties
✔ Toepassing: verticale verbinding van twee keder-pagodetenten
✔ Kleur: wit
✔ Aantal verbindingsplaten: 2 stuks
✔ Materiaal verbindingsplaten: metaal
✔ Aantal PVC-verbindingen: 2 stuks
✔ Compatibiliteit: pagodetenten met keder
✔ Functie: afdichting en stabilisatie van gekoppelde tenten
Een praktische verbindingsoplossing die zorgt voor een nette, professionele en weerbestendige aansluiting tussen twee keder-pagodetenten.
Afdekzeilen – Set van 2 – Multitarp 120 g/m² – Zwart
Deze set van twee stevige afdekzeilen biedt een duurzame bescherming voor de binnenzijde van je tentzeil tijdens het opzetten en afbreken. Het tentdoek komt daarbij vaak in contact met de grond, wat vlekken, vocht of beschadigingen kan veroorzaken. Met deze afdekzeilen creëer je een betrouwbare beschermlaag zodat je zeil schoon en onbeschadigd blijft.
De zeilen zijn vervaardigd uit duurzaam multitarp-materiaal van 120 g/m², een zwaardere kwaliteit dan standaard afdekzeilen. Hierdoor zijn ze geschikt voor zowel professioneel gebruik als intensieve toepassingen. Dankzij de geïntegreerde aluminium bevestigingsogen kunnen de zeilen stevig worden vastgezet, zodat ze netjes op hun plaats blijven — ook op oneffen terrein of bij winderige omstandigheden.
Verbindingsplaat voor verticale koppeling van twee pagodetenten
Deze verbindingsplaat wordt gebruikt om twee pagodetenten verticaal met elkaar te verbinden.
De plaat wordt bevestigd tussen de zijprofielen van beide tenten en zorgt voor een stevige, winddichte koppeling.
Hierdoor vormen de twee pagodes één stabiele en professionele constructie zonder open ruimtes tussen de daken of zijwanden.
Kruiskabel voor Pagodetent
Een pagodetent bevat twee kruiskabels die diagonaal in het dakframe worden bevestigd.
Deze kabels verhogen de stevigheid van het volledige dakframe en zorgen ervoor dat het gewicht en de spanning van het dakzeil optimaal worden verdeeld.
Op de kruising van beide kabels rust de centrale mast van de tent, waardoor deze exact in het midden blijft staan en de constructie stabiel blijft.
Dit artikel omvat één kruiskabel.
Om u de beste ervaring te bieden, gebruiken we technologieën zoals cookies om apparaatinformatie op te slaan en/of te raadplegen. Als u instemt met deze technologieën, kunnen we gegevens zoals surfgedrag of unieke ID's op deze site verwerken. Als u niet instemt of uw instemming intrekt, kan dit een negatieve invloed hebben op bepaalde functies en mogelijkheden.