Regengoot – 2 m – PVC
Deze regengoot van 2 meter is ontworpen om twee vouwtenten met een zijde van 2 m naadloos aan elkaar te verbinden. Ze zorgt voor een volledig waterdichte koppeling tussen beide tenten en voorkomt dat regenwater tussen de daken doorsijpelt.
De regengoot wordt over de volledige lengte met sterke velcrosluitingen aan de binnenzijde van de dakzeilen bevestigd, waardoor een strakke en duurzame verbinding ontstaat. Dankzij de licht verlengde lengte loopt het regenwater niet langs de zijwanden, maar netjes weg van de tentconstructie.
€ 19,70 - € 24,80Prijsklasse: € 19,70 tot € 24,80
Regengoot – 2 m – PVC
Deze regengoot van 2 meter is ontworpen om twee vouwtenten met een zijde van 2 m naadloos aan elkaar te verbinden. Ze zorgt voor een volledig waterdichte koppeling tussen beide tenten en voorkomt dat regenwater tussen de daken doorsijpelt.
De regengoot wordt over de volledige lengte met sterke velcrosluitingen aan de binnenzijde van de dakzeilen bevestigd, waardoor een strakke en duurzame verbinding ontstaat. Dankzij de licht verlengde lengte loopt het regenwater niet langs de zijwanden, maar netjes weg van de tentconstructie.
Specificaties:
✔ Lengte: 2 m
✔ Materiaal: PVC – waterdicht en slijtvast
✔ Bevestiging met stevige velcrosluitingen
✔ Iets langer dan de tent voor optimale waterafvoer
✔ Snel te plaatsen en eenvoudig te reinigen
✔ Geschikt voor vouwtenten met zijde van 2 m
Een praktische en efficiënte oplossing om je vouwtenten waterdicht te koppelen en de binnenruimte droog te houden – ideaal voor markten, beurzen en evenementen.
| Kleur | Desert sand, Wit, Zandkleur, Zwart |
|---|
Vouwtent – AluForce – 2 x 3 m – Polyester 420D 320 g/m²
De vouwtent AluForce 2 x 3 m is een professionele tentoplossing die uitblinkt in stevigheid, duurzaamheid en gebruiksgemak. Dankzij het robuuste aluminium frame en het snelvouwsysteem kan de tent in minder dan één minuut worden opgezet door slechts twee personen – ideaal voor intensief gebruik op markten, evenementen of bouwplaatsen.
Dit zorgt voor uitzonderlijke stabiliteit, ook bij winderige omstandigheden.
Frame voor vouwtent 4 x 8 m – AluForce aluminium 40 x 40 mm (2,5 mm wanddikte)
Dit vervangframe van 4 x 8 meter behoort tot de professionele AluForce-reeks, ontworpen voor intensief en langdurig gebruik. Het frame is volledig vervaardigd uit hoogwaardig aluminium met een wanddikte van 2,5 mm, wat zorgt voor uitzonderlijke stevigheid en stabiliteit, zelfs bij zware weersomstandigheden.
De profielen hebben een vierkante doorsnede van 40 x 40 mm, wat het frame niet alleen robuust maakt maar ook eenvoudig combineerbaar met alle standaardaccessoires. De typische groene veer in het dakframe – kenmerkend voor AluForce – houdt het dakzeil steeds perfect gespannen en voorkomt doorzakking bij regen.
Bovendien kunnen beschadigde onderdelen apart vervangen worden. Alle componenten zijn steeds op voorraad, zodat herstellingen snel en efficiënt uitgevoerd kunnen worden.
Zie beschrijving
Plastic watergewicht met schroefdop – 15 liter
Dit lege plastic watergewicht kan worden gevuld met ongeveer 15 liter water en past perfect rond de poten van je vouwtent.
Rond elke poot wordt één gevuld gewicht geplaatst voor extra stabiliteit en windbestendigheid.
Het gewicht is voorzien van een stevige schroefdop, waardoor het eenvoudig te vullen en te legen is. Leeg is het licht en compact, wat het transport en de opslag bijzonder praktisch maakt.
Zie beschrijving
Om u de beste ervaring te bieden, gebruiken we technologieën zoals cookies om apparaatinformatie op te slaan en/of te raadplegen. Als u instemt met deze technologieën, kunnen we gegevens zoals surfgedrag of unieke ID's op deze site verwerken. Als u niet instemt of uw instemming intrekt, kan dit een negatieve invloed hebben op bepaalde functies en mogelijkheden.