Modulaire Vloer – 5 × 5 m – Marketbase
Deze modulaire vloerset van 5 × 5 m is ontworpen voor professionele tenten, pagodes, tijdelijke werkzones, vouwtenten en grotere eventconstructies. De set bestaat uit duurzame kunststof vloertegels met sterk vergrendelingssysteem, aangevuld met alle benodigde randen en hoeken voor een volledig afgewerkte installatie. De vloer is geschikt voor intensief gebruik, zowel binnen als buiten, en kan zonder gereedschap geplaatst worden.
€ 1.554,50 excl. BTW - € 1.880,95 incl. BTW
Modulaire Vloer – 5 × 5 m – Marketbase
Deze modulaire vloerset van 5 × 5 m is ontworpen voor professionele tenten, pagodes, tijdelijke werkzones, vouwtenten en grotere eventconstructies. De set bestaat uit duurzame kunststof vloertegels met sterk vergrendelingssysteem, aangevuld met alle benodigde randen en hoeken voor een volledig afgewerkte installatie. De vloer is geschikt voor intensief gebruik, zowel binnen als buiten, en kan zonder gereedschap geplaatst worden.
Technische specificaties
✔ Afmeting set: 5 × 5 m
✔ Totale oppervlakte: 25 m²
✔ Vloertegels: modulaire kunststof tegels
✔ Aantal tegels: 100 tegels
✔ Meegeleverd: 40 vloerranden + 4 vloerhoeken
✔ Montage: klik-systeem zonder gereedschap
✔ Kleur: grijs (UV-stabiel)
✔ Gebruik: geschikt voor binnen en buiten
✔ Belastbaarheid: voetverkeer, horeca-toepassingen, beursstanden en lichte rollende belasting
✔ Onderhoud: eenvoudig schoon te maken, volledig herbruikbaar
Voordelen
✔ Antislip oppervlak voor veilig gebruik
✔ Waterbestendig en vormvast, ook bij regen
✔ Snelle plaatsing door één persoon
✔ Compatibel met vouwtenten, pagodes en aluminium tentstructuren
✔ Professionele kwaliteit, geschikt voor intensief dagelijks gebruik
✔ Stabiel op gras, beton, klinkers, gravel en andere ondergronden
✔ Compact te transporteren en eenvoudig te demonteren
Samenvatting
De modulaire vloer van 5 × 5 m biedt een complete, professionele oplossing voor middelgrote tent- en eventopstellingen. Dankzij de meegeleverde randen en hoeken vormt dit pakket een netjes afgewerkte vloer die snel gelegd en even snel terug opgeborgen kan worden. Ideaal voor grotere vouwtenten, pagodes, eventzones en horecaconstructies.
| Kleur | Standaard |
|---|
Je moet ingelogd zijn om een beoordeling te plaatsen.
Modulaire Vloer – 8 × 8 m – Marketbase
Deze modulaire vloerset van 8 × 8 m is ontwikkeld voor grote professionele tentconstructies, evenementententen, beursoppervlakken, tijdelijke werkzones en outdoor-installaties. De robuuste kunststof tegels vormen een stabiele, waterbestendige en onderhoudsarme vloer die zware belasting aankan. Dankzij het krachtige kliksysteem en de meegeleverde randen en hoeken installeer je een volledig afgewerkte vloer zonder gereedschap.
Modulaire Vloer – 4 × 8 m – Marketbase
Deze modulaire vloerset van 4 × 8 m is geschikt voor middelgrote tot grote tentconstructies, pagodes, vouwtenten, tijdelijke werkzones en professionele evenemententoepassingen. De robuuste kunststof tegels vormen samen een stabiele, waterbestendige en antislip vloer die volledig gereedschapsloos geplaatst wordt. Dankzij de meegeleverde randen en hoeken krijg je een volledig afgewerkte vloer die ideaal is voor horeca-tenten, beursstanden, opslagzones en doorgangsruimtes.
Modulaire Vloer – 2,5 × 5 m – Flexxum / Marketbase
Deze modulaire vloerset van 2,5 × 5 m is ontworpen voor professionele tentconstructies, vouwtenten, pagodes, tijdelijke werkzones en outdoor-evenementen. De vloer bestaat uit robuuste kunststof tegels met sterk vergrendelingssysteem, aangevuld met alle nodige randen en hoeken voor een volledig afgewerkte installatie. Dankzij de hoge stabiliteit, waterbestendigheid en gereedschapsloze montage is dit de ideale vloer voor horeca-tenten, beursstanden, opslagzones en doorgangen.
Om u de beste ervaring te bieden, gebruiken we technologieën zoals cookies om apparaatinformatie op te slaan en/of te raadplegen. Als u instemt met deze technologieën, kunnen we gegevens zoals surfgedrag of unieke ID's op deze site verwerken. Als u niet instemt of uw instemming intrekt, kan dit een negatieve invloed hebben op bepaalde functies en mogelijkheden.
Beoordelingen
Er zijn nog geen beoordelingen.